listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

ακολουθεί: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης

e-radio logo

Τα «αστεράκια» του Κρητικού μπάσκετ στη Χερσόνησο για το «All Star»

Με τη συμμετοχή 132 παιδιών πραγματοποιήθηκε  το «all star» παμπαίδων παγκορασίδων και μίνι στο κλειστό της Χερσονήσου.

Σάββατο 16 Ιουνίου στο Φιλωνίδειο κλειστό́ γυμναστήριο στη Χερσόνησο πραγματοποιήθηκαν τα παιχνίδια με τη συμμετοχή οκτώ́ ομάδες που αποτελούνταν από́ τους καλύτερους αθλητές και αθλήτριες από́ όλη την Κρήτη, όπως προέκυψαν από́ ψηφοφορία των προπονητών κατά́ τη διάρκεια του πρωταθλήματος. Η διοργάνωση έγινε με την υποστήριξη του Δήμου Χερσονήσου και της Κοινωφελούς Επιχείρησης Δήμου Χερσονήσου, η οποία είναι ανοικτή́ στο κοινό́ και εντάσσεται στη συνολική́ προσπάθεια δημιουργίας προτύπων για τη νεολαία και κινήτρων για την ανάπτυξη αθλητικών ενδιαφερόντων για τα παιδιά́. Τις ομάδες καθοδήγησαν οι νέοι προπονητές του Αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΚΑΣΚ Μιχάλης Πετράκης, Σπύρος Καρλάφτης, Μαρία Δεδελετάκη,  Διονύσης Μουλιανιτάκης, Πέτρος Πολοπετράκης και Κώστας Κουτρούλης. Όσον αφορά τις ομάδες  ήταν οι εξής:

12.00 ΔΗΜΗΤΡΑ – ΑΘΗΝΑ (ALL STAR ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) 13.30 ΚΡΟΝΟΣ – ΕΡΜΗΣ (ALL STAR ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ) 15.00 ΗΡΑ- ΑΡΤΕΜΙΣ (ALL STAR ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) 16.30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΡΗΣ (ALL STAR ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ – ΟΜΑΔΑ ΚΡΟΝΟΣ

  1. 1  ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (2007) – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
  2. 2  ΧΟΧΛΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (2005) – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
  3. 3  ΣΤΕΒΟΒΙΤΣ ΜΑΤΙΓΙΑ (2007) – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
  4. 4  ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (2006) – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
  5. 5  ΜΠΟΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (2005) – ΟΑΣΗ
  6. 6  ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2005) – ΟΦΗ
  7. 7  ΓΕΝΙΤΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ (2006) – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  8. 8  ΚΑΝΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2006) – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  9. 9  ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2006) – ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΕΣ –ΟΜΑΔΑ ΕΡΜΗΣ

1 ΚΑΡΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (2005) – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

2 ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ (2005) – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

3 ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2005) – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

4 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (2007) – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 5 ΚΑΦΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (2005) – ΟΑΣΗ
6 ΦΙΟΛΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2005) – ΟΦΗ

7 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (2005) – ΟΦΗ
8 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (2007) – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 9 ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2006) – ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ

  1. 10  ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (2005) – 10 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
  2. 11  ΒΟΥΙΔΑΣΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (2005) – 11 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
  3. 12  ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2006) – ΑΟ ΑΓ. 12 ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. 13  ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (2005) – 13 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ
  5. 14  ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (2006) – ΔΕΙΛΙΝΟ 14 ΑΟ
  6. 15  ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2006) – 15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ
  7. 16  ΦΡΥΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (2005) – 16 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΕ
  8. 17  ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (2006) – ΑΟ ΚΥΔΩΝ 17
  9. 18  ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (2005) – 18 ΟΑΧ
  10. 19  ΧΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (2005) – 19 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
  11. 20  ΜΑΡΑΘΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (2005) – ΧΑΝΙΑ 20 BC
  12. 21  ΡΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2005) – 21 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
  13. 22  ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2007) – 22 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ – ΟΜΑΔΑ ΑΡΗΣ

  1. 1  ΚΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (2003) – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
  2. 2  ΚΑΤΣΟΥΡΡΙ ΕΡΒΙΝ (2003) – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
  3. 3  ΟΥΣΤΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2003) – ΑΟ 3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ
  4. 4  ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (2004) – ΠΕΔΙΑΔΑ 4 ΑΟΧ
  5. 5  ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (2004) – ΟΑΣΗ 5
  6. 6  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2004) – ΟΦΗ 6
  7. 7  ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (2003) – 7 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  8. 8  ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (2003) – ΜΕΣΣΑΡΑ 8 ΓΑΣ
  9. 9  ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (2004) – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ 9
  10. 10  ΑΝΤΙΦΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (2004) – 10 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
  11. 11  ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑΤΟΣ ΝΕΑΡΧΟΣ (2003) – ΑΟ ΑΓ. 11 ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. 12  ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (2003) – 12 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ
  13. 13  ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2005) – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 13
  14. 14  ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (2003) – 14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ
  15. 15  ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (2003) – 15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΕ
  16. 16  ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2003) – ΚΥΔΩΝ ΑΟ 16
  17. 17  ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (2005) – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 17
  18. 18  ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (2003) – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 18
  19. 19  ΜΑΝΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (2005) – ΑΓΟΡ 19
  20. 20  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (2004) – ΑΓΟΡ 20
  21. 21  ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (2003) – ΧΑΝΙΑ ΒC 21

ΑΜΠΟΣΗ ΒΕΝΙΑΜΙΝ (2006) – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (2005) – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2006) – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΕΜΕΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (2005) – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (2005) – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2005) – ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ

ΒΟΛΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (2005) – ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΔΕΡΕΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (2006) – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (2006) – ΟΑΧ 2000

ΧΡΥΣΑΦΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (2006) – ΟΑΧ 2000
ΓΚΙΟΥΛΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (2005) – ΑΓΟΡ
ΑΣΤΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (2006) – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (2005) – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ – ΟΜΑΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2003) – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ ΒΙΚΤΩΡ (2004) – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (2003) – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (2004) – ΟΑΣΗ

ΚΑΜΠΑΚΑΣ ΦΑΙΔΩΝ (2003) – ΟΦΗ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (2004) – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΚΑΡΑΔΕΜΗΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (2003) – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ (2003) – ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ ΚΑΒΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (2004) – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2003) – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΒΑΡΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (2003) – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΖΑΓΟΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (2003) – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ ΝΤΑΝΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (2003) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (2003) – ΚΥΔΩΝ ΑΟ

ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (2003) – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (2004) – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΑΠΑΛΙΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (2006) – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (2004) – ΑΓΟΡ
ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ (2004) – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (2004) – ΟΑΧ 2000 ΝΕΟΝΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (2003) – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ – ΟΜΑΔΑ ΗΡΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ – ΟΜΑΔΑ ΑΡΤΕΜΙΣ

  1. 1  ΜΑΝΟΥΚΑΚΗ ΧΡΥΣΗ (2004) – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
  2. 2  ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (2004) – ΟΑΣΗ
  3. 3  ΜΕΤΑΞΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (2004) – ΟΦΗ
  4. 4  ΒΑΒΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (2004) – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
  5. 5  ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΔΗ ΜΟΡΓΚΑΝ ΑΝΝΑ (2003) – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
  6. 6  ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (2003) – ΑΡΚΑΔΙ
  7. 7  ΔΑΣΚΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (2003) – ΟΑΧ
  8. 8  ΑΛΙΦΡΑΓΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (2005) – ΟΦΗ
  9. 9  ΚΟΥΤΣΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (2003) – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
  10. 10  ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (2003) – ΑΡΚΑΔΙ

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ – ΟΜΑΔΑ ΑΘΗΝΑ

  1. 1  ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (2005) – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
  2. 2  ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (2005) – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
  3. 3  ΤΖΑΝΕΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (2006) – ΟΦΗ
  4. 4  ΒΑΡΔΑΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (2006) – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
  5. 5  ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (2006) – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
  6. 6  ΣΤΑΦΥΛΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ (2006) – ΑΡΚΑΔΙ
  7. 7  ΜΠΟΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ (2006) – ΟΑΧ
  8. 8  ΤΖΟΥΓΚΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (2007) – ΟΑΧ 2000
  9. 9  ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (2006) – ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
  10. 10  ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (2007) – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
  11. 11  ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (2005) – ΟΑΧ
  12. 12  ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (2007) – ΑΡΚΑΔΙ
  13. 13  ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (2006) – ΟΑΧ

1 ΔΙΒΙΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ (2004) – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

2 ΜΑΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ (2004) – ΟΑΣΗ
3 ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ (2004) – ΟΦΗ 4 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ (2004) – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

5 ΚΟΣΜΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (2005) – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

6 ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (2003) – ΑΡΚΑΔΙ
7 ΤΣΩΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ (2003) – ΟΑΧ
8 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (2004) – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ 9 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (2005) – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ 10 ΜΠΟΥΡΛΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ (2003) – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ – ΟΜΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

1 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (2005) – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ
2 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΚΛΟΡΙΑ (2005) – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
3 ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (2005) – ΟΦΗ
4 ΤΣΙΜΠΛΟΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (2005) – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ 5 ΟΡΦΑΝΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ (2005) – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

6 ΛΙΝΑΡΑΚΗ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ (2006) – ΑΡΚΑΔΙ
7 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΜΗ (2006) – ΟΑΧ
8 ΠΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ (2008) – ΟΑΧ 2000
9 ΒΟΥΛΟΥΜΠΑΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (2006) -ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ 10 ΚΟΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (2006) – ΟΑΧ

11 ΜΕΡΓΕΜΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (2005) – ΑΡΚΑΔΙ 12 ΤΣΟΥΔΕΡΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ (2005) – ΑΡΚΑΔΙ
13 ΠΟΛΥΑΝΙΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ (2007) – ΟΑΧ 2000