listen live
ακούτε τώρα: 07:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 07:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 14:00 – 21:00

Athletic Live - (Μανώλης Θέμελης )

e-radio logo

Οι διαιτητές του Εγασιακού

Μπορεί τα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΚ να έριξαν αυλαία, τα εργασιακά όμως τόσο σε Ηράκλειο όσο και Χανιά συνεχίζουν να πραγματοποιούνται.

Έτσι ο ΣΥΔΚΑΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα σφυρίξου τα συγκεκριμένα παιχνίδια από τι 9 έως και 15 Ιουνίου.

Οι διαιτητές:

11-06-2018 22:30ΑλικαρνασσόςΕργασιακό Γ΄ κατηγορία
Τσεχερίδης ΔαβίδΔασκαλάκης Παναγιώτης
OFF ROAD – ΣΚΟΥΡΑΣ
11-06-2018 22:00Δύο ΑοράκιαΕργασιακό Α΄ κατηγορία
Επιτροπάκης ΓιώργοςΚαρανικόλα Έλενα
Π. ΟΦΗ – Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
11-06-2018 20:45ΑλικαρνασσόςΕργασιακό Γ΄ κατηγορία
Τσεχερίδης ΔαβίδΔασκαλάκης Παναγιώτης
ENVERSE – ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
11-06-2018 20:15Δύο ΑοράκιαΕργασιακό Α΄ κατηγορία
Μακρής ΠαναγιώτηςΚατσαπρακάκης Χρήστος
COSMOS SPORT – ΘΗΣΕΑΣ
11-06-2018 18:30Δύο ΑοράκιαΕργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μαγκανάς ΑνδρέαςΖοφοριανάκης Γιάννης
ARTCAR RENTAL – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
12-06-2018 21:30Δύο ΑοράκιαΕργασιακό Γ΄ κατηγορία
Καρανικόλα ΑλεξάνδραΧρυσός Θάνος
ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ – ΓΟΥΒΕΣ
12-06-2018 19:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό
Γ΄ κατηγορίαΚαρανικόλα ΑλεξάνδραΧρυσός Θάνος
ΔΑΣΚΑΛΟΙ – CRETA GAS
13-06-2018 22:00Δύο ΑοράκιαΕργασιακό Α΄ κατηγορία
Επιτροπάκης Γιώργος Μαραγκάκης Ανδρέας Γ΄ Διαιτητής: Καρανικόλα Έλενα
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
13-06-2018 20:00Δύο ΑοράκιαΕργασιακό Α΄ κατηγορία
Μπανασάκης ΘοδωρήςΤσίγκου Μαρία
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
15-06-2018 22:00Δύο ΑοράκιαΕργασιακό Γ΄ κατηγορία
Χαρίτος ΜαρίνοςΚατσούγκρης Τιμολέων
ARTCAR RENTAL – ΓΟΥΒΕΣ
15-06-2018 20:15Δύο ΑοράκιαΕργασιακό Γ΄ κατηγορία
Χαρίτος ΜαρίνοςΚατσούγκρης Τιμολέων
ΔΑΣΚΑΛΟΙ – ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
15-06-2018 18:30Δύο ΑοράκιαΕργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μαμάκης ΣτέφανοςΜαρκάκης Γιώργος
ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
 
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΧΑΝΙΩΝ
09-06-2018 21:00ΣούδαΕργασιακό Β΄ κατηγορία
Χριστινάκης ΒασίληςΔημητρουλάκης Μανώλης
ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ – ΑΕΤΟΙ
09-06-2018 19:00ΣούδαΕργασιακό Β΄ κατηγορία
Αρτεμάκη ΔόμναΚουλιεράκη Χρύσα
ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΜΟΒΙΑΚ
10-06-2018 21:00ΚαμπανίουΕργασιακό Γ΄ κατηγορία
Κώτσου ΛίαΚαμπίτσης Μιχάλης
VAPE PORT BOMBERS – ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT
10-06-2018 21:00ΣούδαΕργασιακό Γ΄ κατηγορία
Ξυλάς ΔημήτρηςΔημητρουλάκης Μανώλης
BARCE…ΛΙΩΜΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ BOHEME
10-06-2018 19:00ΚαμπανίουΕργασιακό Α΄ κατηγορία
Κώτσου ΛίαΚαμπίτσης Μιχάλης
ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ – ΚΟΥΡΗΤΕΣ B.C.
10-06-2018 19:00ΣούδαΕργασιακό Γ΄ κατηγορία
Φλουρής ΝίκοςΜαρινάκης Θεοχάρης
ΩΡΙΩΝΑΣ – DRINK TEAM
10-06-2018 17:00ΣούδαΕργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μαρινάκης ΘεοχάρηςΦλουρής Νίκος
Α.Ο.Α.Κ. – ALGIDA ΕΒΓΑ
10-06-2018 17:00ΚαμπανίουΕργασιακό Α΄ κατηγορία
Σταυρουλάκης ΜανώληςΔημητρουλάκης Μανώλης
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ – ΕΝΕΤΙΚΟΝ
10-06-2018 15:00ΚαμπανίουΕργασιακό Α΄ κατηγορία
Αρτεμάκη ΔόμναΚουλιεράκη Χρύσα
MINOA PALACE – ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFÉ
10-06-2018 13:00ΚαμπανίουΕργασιακό Α΄ κατηγορία
Αρτεμάκη ΔόμναΚουλιεράκη Χρύσα
ΚΙΣΣΑΜΟΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
10-06-2018 11:00ΚαμπανίουΕργασιακό Β΄ κατηγορία
Μακρογιάννης ΓιάννηςΜπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΡΑ…ΛΥΚΟΙ – NIKKI SEASIDE BAR NOVA SHOP
10-06-2018 09:00ΚαμπανίουΕργασιακό Β΄ κατηγορία
Μακρογιάννης ΓιάννηςΜπουζουνιεράκης Κώστας
LOCA CAFÉ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ