listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

ακολουθεί: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης

e-radio logo

Οι κριτές του Σαββατοκύριακου (2-3/6)

Οι κριτές: ΕΚΑΣΚ ΣΑΒΒΑΤΟ 02-06-2018 ΛΙΝΤΟ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΛΟΥΚΑΚΗ ΛΙΝΤΟ 18.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΑΧ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝ. ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΓΙΑΛΑΜΑ Γ ΒΑΚ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

Οι κριτές:

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02-06-2018

ΛΙΝΤΟ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΛΟΥΚΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 18.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΑΧ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝ.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΓΙΑΛΑΜΑ Γ

ΒΑΚ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΣΠΑΝΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΡΚΑΔΙ 2 – ΑΡΚΑΔΙ 1
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΟΚ 2
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ – ΣΑΡΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03-06-2018

ΛΙΝΤΟ 11.00 ΜΙΝΙ (Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΒΑΚ 10.00 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΒΑΚ 11.30 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ 2 – ΠΕΔΙΑΔΑ 2
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΒΑΚ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 18.00 ΜΙΝΙ (Α) ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 10.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΟΑΣΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11.30 ΜΙΝΙ(Α) ΠΕΔΙΑΔΑ 1 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 13.00 ΜΙΝΙ (Α) ΟΑΣΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΡΚΑΔΙ – ΟΑΧ 2
ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΡΚΑΔΙ 2 – ΟΑΧ 1
ΜΑΙΔΩΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ – ΟΑΧ 2000
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ

ΣΟΥΔΑ 11.00 ΜΙΝΙ (Α) ΧΑΝΙΑ BC – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13.00 ΜΙΝΙ (Α) ΚΙΣΣΑΜΟΣ – ΟΑΧ 2000
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 – ΑΓΟΡ 2
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 – ΟΑΧ 1
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ – ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ

3 ON 3 BASKETBALL TOURAMENT (ΓΗΠΕΔΑ ΔΟΥΚΩΣ ΜΠΟΦΩΡ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 03-06-2018

ΜΠΑΣΚΕΤΑ 1 16.00
ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΜΠΑΣΚΕΤΑ 2 16.00
ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΜΠΑΣΚΕΤΑ 3 16.00
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΜΠΑΣΚΕΤΑ 4 16.00
ΓΕΡΟΝΤΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 04-06-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΔΑΣΚΑΛΟΙ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ – ΘΗΣΕΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 Π. ΟΦΗ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΥΠΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΚΑΛΣΤΟΜΑΝΙΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΚΟΥΤΡΗΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 05-06-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΓΕΡΟΝΤΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ – ΕΛΜΕ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΓΕΡΟΝΤΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 COSMOS SPORT – Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.45 ΣΕΠΑΣΥΤ – ΑΛΑΓΝΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.45 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 06-06-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ – ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15\ ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ – ΟΤΕ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 ΟΠΤΙΚΟΙ – ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗ – ΠΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ENVERSE – CRETA GAS
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 TEE TAK – ΣΚΟΥΡΑΣ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.45 ΕΥΦΑΗ – ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 OFF ROAD – ICTS
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΓΑΣΤΕΕΡΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08-06-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 SMED – ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15\ΚΟΚΚΑΛΗΣ – ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 ΠΧΑΟΧ – ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.45 ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥΣ. ΣΧΟΛΗ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΤΡΟΥΛΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΙΤΕ
ΤΡΟΥΛΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02-06-2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO – ΕLECTRONIC WORD
KAMΠΑΚΟΥ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 KABA KAΣIMATHΣ – ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡ. ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ BC
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03-06-2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09.00 ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN – HALEPA 86 ers
ΣΑΡΡΗΣ – ΚΩΤΣΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ – ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΣΑΡΡΗΣ – ΚΩΤΣΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 TEI CB – ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΡΡΗΣ – ΚΩΤΣΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΤΖΑΣ (ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.00 ESPESSO MINI MARKET KAΦΕ – ΑΕΤΟΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ (ΚΑΡΑΤΖΑΣ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 αρα..ΛΥΚΟΙ – ΝΙΚΚΙ SEASIDE BAR – NOVA SHOP
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 LOCA CAFE – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 19.00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΜΟΒΙΑΚ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΦΟΥΡΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 21..00 ΜΙΝΟΑ ΠΑΛΛΑΣ – EYHΣ RESTAURANT CAFE
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΦΟΥΡΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 04-06-2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 BARCE .. ΛΙΩΜΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΟΗΜΕ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΩΡΙΩΝΑΣ – DRINK TEAM
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 06-06-2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΑΟΑΚ – 7ος A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 VAPE PORT BOMBERS – 8ος Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 06-06-2018

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΕΥΗΣ R.C – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΑΡΡΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ – STREETBALL STARS
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΑΡΡΗΣ