listen live
ακούτε τώρα: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm- Σύνδεση με Real fm (Καμπουράκης - Λυριτζής)

listen live
ακούτε τώρα: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm- Σύνδεση με Real fm (Καμπουράκης - Λυριτζής)

ακολουθεί: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm - (Νίκος Χατζηνικολάου)

e-radio logo

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (2-3/6)

Ελάχιστες αγωνιστικές απέμειναν ώστε η ΕΚΑΣΚ να ρίξει αυλαία για τη σεζόν 2017/2018.

Έτσι στα παιχνίδια Παμπαίδων, Παγκορασίδων, Μίνι αγοριών, Μίνι κοριτσιών και του ειδικού πρωταθλήματος Εφήβων ο ΣΥΔΚΑΚ όρισε τους εξής διαιτητές:

 

03-06-2018 18:00       Αρχάνες          Μίνι αγόρια     Χαρίτος Μαρίνος

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

 

03-06-2018 16:00       Χανίων            Παμπαίδων      Χριστινάκης Βασίλης Μπουζουνιεράκης Κώστας

ΚΥΔΩΝ 1 – ΟΑΧ 1

 

03-06-2018 14:00       Χανίων            Παμπαίδων      Καμπίτσης Μιχάλης   Χριστινάκης Βασίλης

ΚΥΔΩΝ 2 – ΑΓΟΡ 2

 

03-06-2018 14:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια Καθαράκης Βασίλης   Δημητρουλάκης Μανώλης

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ – ΟΑΧ 2000

 

03-06-2018 13:00       Ταυρωνίτης     Μίνι αγόρια     Μπουζουνιεράκης Κώστας

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ – ΟΑΧ 2000

 

03-06-2018 13:00       Β.Α.Κ  Παμπαίδων      Κατσαπρακάκης Χρήστος      Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΟΦΗ 2 – ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

 

03-06-2018 13:00       Χερσόνησος   Μίνι αγόρια     Γερμανής Βαγγέλης    Τσεχερίδης Δαβίδ

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

03-06-2018 12:30       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια     Ξενάκης Μιχάλης       Ζοφοριανάκης Γιάννης

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

 

03-06-2018 12:30       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια Καθαράκης Βασίλης   Δημητρουλάκης Μανώλης

ΑΡΚΑΔΙ 2 – ΟΑΧ 1

 

03-06-2018 11:30       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     Κατσαπρακάκης Χρήστος      Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΟΦΗ 2 – ΠΕΔΙΑΔΑ 2

 

03-06-2018 11:30       Χερσόνησος   Μίνι αγόρια     Γερμανής Βαγγέλης    Μαμάκης Στέφανος

ΠΕΔΙΑΔΑ 1 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

 

03-06-2018 11:00       Λίντο   Μίνι αγόρια     Χαρίτος Μαρίνος        Κατσιέρης Βασίλης

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

 

03-06-2018 11:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια Καθαράκης Βασίλης   Δημητρουλάκης Μανώλης

ΑΡΚΑΔΙ 1 – ΟΑΧ 2

 

03-06-2018 11:00       Σούδα  Μίνι αγόρια     Καμπίτσης Μιχάλης   Χριστινάκης Βασίλης

ΧΑΝΙΑ BC – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

 

03-06-2018 10:00       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     Ξενάκης Μιχάλης       Ζοφοριανάκης Γιάννης

ΟΦΗ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

 

 

03-06-2018 10:00       Χερσόνησος   Εφήβων           Τσεχερίδης Δαβίδ       Μαμάκης Στέφανος

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

 

02-06-2018 18:30       Λίντο   Παγκορασίδων            Τσεχερίδης Δαβίδ       Ζοφοριανάκης Γιάννης

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

 

02-06-2018 17:00       Ταυρωνίτης     Παμπαίδων      Αρτεμάκη Δόμνα        Δημητρουλάκης Μανώλης

ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 2

 

02-06-2018 17:00       Λίντο   Παμπαίδων      Τσεχερίδης Δαβίδ       Ζοφοριανάκης Γιάννης

ΔΕΙΛΙΝΟ 2 – ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

 

02-06-2018 16:30       Αλικαρνασσός Παμπαίδων      Γερμανής Βαγγέλης    Χουλιάρας Γιώργος

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

 

02-06-2018 15:00       Αλικαρνασσός Παμπαίδων      Γερμανής Βαγγέλης    Χουλιάρας Γιώργος

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

 

02-06-2018 13:00       Β.Α.Κ  Παμπαίδων      Χαρίτος Μαρίνος        Κατσιέρης Βασίλης

ΟΦΗ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

 

02-06-2018 13:00       Ιεράπετρα        Παμπαίδων      Ξενάκης Μιχάλης       Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

 

02-06-2018 11:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια Καθαράκης Βασίλης

ΑΡΚΑΔΙ 2 – ΑΡΚΑΔΙ 1

 

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ:

 

08-06-2018 22:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία        Καρανικόλα Έλενα     Μαρκάκης Γιώργος

ΠΥΡΟΣ/ΣΕΑΠ – ΙΤΕ

 

08-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Β΄ κατηγορία        Ζοφοριανάκης Γιάννης           Μαμάκης Στέφανος

ΧΑΟΧ – ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

 

08-06-2018 20:45       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία        Καρανικόλα Έλενα     Μαρκάκης Γιώργος

ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ

 

08-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Β΄ κατηγορία        Τσάμης Αχιλλέας       Μαμάκης Στέφανος

ΚΟΚΚΑΛΗΣ – ΠΟΑ ΜΕΛΗ

 

08-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Β΄ κατηγορία        Τσάμης Αχιλλέας       Μαρκοδημητράκης Γιάννης

SMED – ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ

 

06-06-2018 22:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        Τσίγκου Μαρία           Δασκαλάκης Παναγιώτης

OFF ROAD – ICTS HELLAS

 

06-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Β΄ κατηγορία        Μακρής Παναγιώτης  Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΟΠΤΙΚΟΙ – ΒΑΓΙΩΝΙΑ

 

06-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        Κατσαπρακάκης Χρήστος      Κατσιέρης Βασίλης

ΤΕΕ/ΤΑΚ – ΣΚΟΥΡΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ)

 

06-06-2018 20:45       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία        Τσίγκου Μαρία           Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΕΥΦΑΗ – ΜΕΛΕΣΣΕΣ

 

06-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Β΄ κατηγορία        Μακρής Παναγιώτης  Μαρκοδημητράκης Γιάννης

Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ – ΟΤΕ

 

06-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        Κατσαπρακάκης Χρήστος      Κατσιέρης Βασίλης

ENVERSE – CRETA GAS (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ)

 

06-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        Γερμανής Βαγγέλης    Χουλιάρας Γιώργος

ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ – ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ

 

06-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        Μαγκανάς Ανδρέας    Τσεχερίδης Δαβίδ

ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ – ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ)

 

05-06-2018 22:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Χρυσός Θάνος Μαρκάκης Γιώργος

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

 

05-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Μαραγκάκης Ανδρέας

COSMOS SPORT – Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ

 

 

05-06-2018 20:45       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Χρυσός Θάνος Μαρκάκης Γιώργος

ΣΕΠΑΣΥΤ – ΑΛΑΓΝΙ

 

05-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Μαραγκάκης Ανδρέας

ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ – ΕΛΜΕ

 

05-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Τσεχερίδης Δαβίδ       Μαμάκης Στέφανος

ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ

 

04-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Επιτροπάκης Γιώργος Καρανικόλα Έλενα

Π. ΟΦΗ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

 

04-06-2018 22:00       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Ξενάκης Μιχάλης       Χουλιάρας Γιώργος

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΚΟΥΤΡΗΣ

 

04-06-2018 20:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Ξενάκης Μιχάλης       Χουλιάρας Γιώργος

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

 

04-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Επιτροπάκης Γιώργος Χαρίτος Μαρίνος

ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ – ΘΗΣΕΑΣ

 

04-06-2018 19:00       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία        Ζοφοριανάκης Γιάννης           Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΥΠΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

 

04-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        Μαγκανάς Ανδρέας    Χαρίτος Μαρίνος

ΔΑΣΚΑΛΟΙ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

 

01-06-2018 22:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία        Επιτροπάκης Γιώργος Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΚΟΚΚΑΛΗΣ – ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

 

01-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Β΄ κατηγορία        Ζοφοριανάκης Γιάννης           Μαμάκης Στέφανος

SMED – CRETAPHON

 

01-06-2018 20:45       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία        Επιτροπάκης Γιώργος Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΟΠΤΙΚΟΙ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ

 

01-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Β΄ κατηγορία        Μαμάκης Στέφανος    Κατσιέρης Βασίλης

ΧΑΟΧ – INTERNUS

 

01-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        Μαγκανάς Ανδρέας    Κατσιέρης Βασίλης

ARTCAR RENTAL – CRETA GAS