listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι (Nίκος Μαρκάκης)

listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι (Nίκος Μαρκάκης)

ακολουθεί: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

e-radio logo

Οι κριτές του Σαββατοκύριακου (26-27/5)

Τους κριτές που θα καθίσουν στα τραπέζια των παιχνιδιών της ΕΚΑΣΚ αλλά και των εργασιακών πρωταθλημάτων της Κρήτης ανακοίνωσε ο ΣΥ.Κ.ΚΑ.Κ..

Οι κριτές:

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27-05-2018

ΟΣΕΚΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΣΚΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Χ) – ΦΡΑΓΚΑΚΗ (24)

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26-05-2018

ΛΙΝΤΟ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο. – ΛΟΥΚΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ – ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΟΦΗ 2
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΣΠΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΡΚΑΔΙ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΣΓΟΥΡΑΚΗ Μ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ

ΒΑΚ 13.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΟΑΣΗ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΣΗΤΕΙΑ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΟΑΣΗ
KAΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΣΟΥΔΑ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 1 – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 16.00 ΜΙΝΙ(Α) ΟΑΧ 2000 – ΧΑΝΙΑ BC
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 13.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 1 – ΚΥΔΩΝ 1
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ Μ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27-05-2018

ΛΙΝΤΟ 11.00 ΜΙΝΙ(Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΛΙΝΤΟ 12.30 ΜΙΝΙ(Α) ΔΕΙΛΙΝΟ – ΟΑΣΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΟΦΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 15.30 ΜΙΝΙ(Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 – ΟΦΗ 2
ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΜΙΝΙ (Α) – ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΜΕΣΣΑΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ 1
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11.30 ΜΙΝΙ(Α) ΠΕΔΙΑΔΑ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΡΚΑΔΙ – ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΑΧ 1
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 – ΟΑΧ 2
ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 19.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΑΧ 2 – ΑΡΚΑΔΙ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΚΥΔΩΝ 1
ΚΑΜΠΑΚΟΥ (ΤΣΑΓΑΝΗ)

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11.00 ΜΙΝΙ(Α) ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΓΟΡ1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΤΡΙΤΗ 29-05-2018

ΣΟΥΔΑ 19.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΑΧ 1 – ΟΑΧ 2000
ΣΑΡΡΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΤΡΙΤΗ 29-05-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΠΑΓΝΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΟΥΤΡΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ – Π. ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΕNVERSE – ΠΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΣΕΠΑΣΥΤ – ΕΛΜΕ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30-05-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ – ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΣΕΑΠ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 COSMOS SPORT – ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.45 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΑΛΑΓΝΙ
ΤΡΟΥΛΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ – ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΤΡΟΥΛΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΠΕΜΠΤΗ 31-05-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΕΥΦΑΗ – CGP
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥΣ ΣΧΟΛΗ – ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΜ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 ΘΗΣΕΑΣ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01-06-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ART CARS RENTAL – KRETA GAS
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΠΧΑΟΧ – INTERNUS
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.0 SMED – CRETAPHON
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.45 ΟΠΤΙΚΟΙ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΚΟΚΚΑΛΗΣ – ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26-05-2018

ΣΟΥΔΑ 19.00 ΧΑΛΕΠΑ 86ers – AOAK
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 21.00 AΝΕΛ LIFT ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝ – ELORUS KOYΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27-05-2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ESPRESSO MINI MARKET – TEI CB
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΤΣΑΓΑΝΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 IΠ…ΠΟΤΕΣ – ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.00 Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ – ΝΙΚΚΙ SEASIDE
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ALGIDA EBΓΑ – VAPE PORT BOMBERS
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 MINOA PALACE – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30-05-2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΤΕΙ CB
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ – ALGIDA ΕΒΓΑ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30-05-2018

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ – ΩΡΙΩΝΑΣ
ΣΑΡΡΗΣ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ
ΣΑΡΡΗΣ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ