listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (26-27/5)

Μπορεί η αγωνιστική δράση στις εθνικές κατηγορίες να ολοκληρώθηκε, η τοπική ένωση όμως συνεχίζει να ορίζει παιχνίδια.

Έτσι στους αγωνιστικους χώρους της Κρήτης  θα διεξαχθούν ματς το σαββατοκύριακο (26-27/5), κυρίως από «φιντανάκια» της ΕΚΑΣΚ, με την ΣΥΔΚΑΚ να ορίζει ποιοι διαιτητές θα τα σφυρίξουν.

Οι διαιτητές:

29-05-2018 19:30       Σούδα Μίνι κορίτσια  Μπουζουνιεράκης Κώστας     Τσεκούρας Βαγγέλης

ΟΑΧ 1 – ΟΑΧ 2000

 

27-05-2018 19:00       Σούδα Μίνι κορίτσια  Σταυρουλάκης Μανώλης       Τσεκούρας Βαγγέλης

ΟΑΧ 2 – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2

 

27-05-2018 15:30       Λίντο   Μίνι αγόρια    Πίπλιος Παναγιώτης   Γερμανής Βαγγέλης

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 – ΟΦΗ 2

 

27-05-2018 15:00       Ρέθυμνο          Παμπαίδων     Καθαράκης Βασίλης   Τσικριτσάκη Βασιλική

ΑΓΟΡ 2 – ΟΑΧ 2

 

27-05-2018 14:00       Λίντο   Μίνι κορίτσια  Πίπλιος Παναγιώτης   Γερμανής Βαγγέλης

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

27-05-2018 13:00       Μοίρες            Μίνι αγόρια    Στιβακτάκης Γιάννης   Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ 1

 

27-05-2018 13:00       Ρέθυμνο          Μίνι αγόρια    Καθαράκης Βασίλης   Τσικριτσάκη Βασιλική

  1. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΑΧ 1

 

27-05-2018 13:00       Ακρωτήρι         Μίνι αγόρια    Μακρογιάννης Γιάννης           Δημητρουλάκης Μανώλης

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΚΥΔΩΝ 1

 

27-05-2018 12:30       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια    Σκανδαλάκης Νίκος    Μαμάκης Στέφανος

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

 

27-05-2018 12:30       Λίντο   Μίνι αγόρια    Χαρίτος Μαρίνος        Βαρελτζή Αργυρώ

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

 

27-05-2018 11:30       Χερσόνησος     Μίνι αγόρια    Πίπλιος Παναγιώτης   Γερμανής Βαγγέλης

ΠΕΔΙΑΔΑ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

 

27-05-2018 11:00       Ταυρωνίτης     Μίνι αγόρια    Καμπίτσης Μιχάλης    Τσεκούρας Βαγγέλης

ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΓΟΡ 1

 

27-05-2018 11:00       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια    Σκανδαλάκης Νίκος    Μαμάκης Στέφανος

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

27-05-2018 11:00       Λίντο   Μίνι αγόρια    Χαρίτος Μαρίνος        Βαρελτζή Αργυρώ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

 

27-05-2018 11:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια  Καθαράκης Βασίλης   Τσικριτσάκη Βασιλική

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

 

26-05-2018 18:00       Αλικαρνασσός Εφήβων           Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Γερμανής Βαγγέλης

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

 

26-05-2018 16:30       Λίντο   Παμπαίδων     Μαμάκης Στέφανος   Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

 

26-05-2018 16:00       Σητεία Παμπαίδων     Σκανδαλάκης Νίκος    Βαρελτζή Αργυρώ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

 

26-05-2018 16:00       Σούδα Μίνι αγόρια    Δημητρουλάκης Μανώλης     Μπουζουνιεράκης Κώστας

ΟΑΧ 2000 – ΧΑΝΙΑ BC

 

 

26-05-2018 16:00       Αλικαρνασσός Παγκορασίδων            Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Γερμανής Βαγγέλης

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

 

26-05-2018 15:00       Λίντο   Παμπαίδων     Μαρκάκης Γιώργος

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

 

26-05-2018 14:30       Αλικαρνασσός Παμπαίδων     Χαρίτος Μαρίνος        Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΟΦΗ 2

 

26-05-2018 13:30       Β.Α.Κ   Παγκορασίδων            Γερμανής Βαγγέλης    Μαμάκης Στέφανος

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

26-05-2018 13:30       Χανίων Παμπαίδων     Αρτεμάκη Δόμνα        Φλουρής Νίκος

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 1 – ΚΥΔΩΝ 1

 

26-05-2018 13:00       Αλικαρνασσός Παμπαίδων     Χαρίτος Μαρίνος        Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

 

26-05-2018 12:30       Χερσόνησος     Παμπαίδων     Στιβακτάκης Γιάννης   Μαρκάκης Γιώργος

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

26-05-2018 12:00       Σούδα Παμπαίδων     Μακρογιάννης Γιάννης           Πετράκης Γιώργος

ΟΑΧ 1 – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

 

26-05-2018 11:00       Χερσόνησος     Εφήβων           Στιβακτάκης Γιάννης   Μαρκάκης Γιώργος

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

 

Εργασιακό Ηρακλείου:

01-06-2018 22:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία         Επιτροπάκης ΓιώργοςΜαλλιαράκη Μαρίνα

ΚΟΚΚΑΛΗΣ – ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

 

01-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Β΄ κατηγορία         Μαραγκάκης Ανδρέας            Ζοφοριανάκης Γιάννης

SMED – CRETAPHON

 

01-06-2018 20:45       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία         Επιτροπάκης ΓιώργοςΜαλλιαράκη Μαρίνα

ΟΠΤΙΚΟΙ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ

 

01-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Β΄ κατηγορία         Μαραγκάκης Ανδρέας            Κατσιέρης Βασίλης

ΧΑΟΧ – INTERNUS

 

01-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Γ΄ κατηγορία         Μαγκανάς Ανδρέας    Κατσιέρης Βασίλης

ARTCAR RENTAL – CRETA GAS

 

31-05-2018 22:00       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Χαρίτος Μαρίνος        Μαμάκης Στέφανος

ΘΗΣΕΑΣ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

 

προβολή

31-05-2018 20:15       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Β΄ κατηγορία         Χαρίτος Μαρίνος        Μαρκάκης Γιώργος

ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

 

προβολή

31-05-2018 18:30       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Β΄ κατηγορία         Τσάμης Αχιλλέας        Τσεχερίδης Δαβίδ

ΕΥΦΑΗ – CGP

 

30-05-2018 22:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Μακρής Παναγιώτης  Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ – ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

 

30-05-2018 22:00       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Στιβακτάκης Γιάννης

COSMOS SPORT – ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ

 

30-05-2018 20:45       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Μακρής Παναγιώτης  Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΑΛΑΓΝΙ

 

30-05-2018 20:15       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Β΄ κατηγορία         Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Στιβακτάκης Γιάννης

ΠΥΡΟΣ/ΣΕΑΠ – ΜΕΣΣΑΡΑ

 

30-05-2018 18:30       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Σκανδαλάκης Νίκος    Γερμανής Βαγγέλης

ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ – ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

 

29-05-2018 22:00       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Πίπλιος Παναγιώτης   Στιβακτάκης Γιάννης

Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ – Π. ΟΦΗ

 

29-05-2018 22:00       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Καρανικόλα Έλενα     Χρυσός Θάνος

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΡΩΜΑΝΟΣ

 

29-05-2018 20:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Καρανικόλα Έλενα     Χρυσός Θάνος

ΣΕΠΑΣΥΤ – ΕΛΜΕ

 

29-05-2018 20:15       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Α΄ κατηγορία        Πίπλιος Παναγιώτης   Βαρελτζή Αργυρώ

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΟΥΤΡΗΣ

 

29-05-2018 19:00       Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία         Σκανδαλάκης Νίκος    Μαμάκης Στέφανος

ENVERSE – Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ

 

29-05-2018 18:30       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Β΄ κατηγορία         Μαγκανάς Ανδρέας    Βαρελτζή Αργυρώ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΠΑΓΝΗ

 

25-05-2018 22:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία         Μαραγκάκης Ανδρέας            Κατσιέρης Βασίλης

ΤΕΕ/ΤΑΚ – ICTS HELLAS

 

25-05-2018 22:00       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Β΄ κατηγορία         Σκανδαλάκης Νίκος    Μαμάκης Στέφανος

ΜΕΣΣΑΡΑ – ΙΤΕ

 

25-05-2018 20:45       Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία         Μαραγκάκης Ανδρέας            Κατσιέρης Βασίλης

ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ – ΣΚΟΥΡΑΣ

 

25-05-2018 20:15       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Γ΄ κατηγορία         Σκανδαλάκης Νίκος    Μαμάκης Στέφανος

ARTCAR RENTAL – ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ

 

25-05-2018 18:30       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Γ΄ κατηγορία         Γερμανής Βαγγέλης    Κατσούγκρης Τιμολέων

OFF ROAD – ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ