listen live
ακούτε τώρα: 00:00-08:00

Athletic Music (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00-08:00

Athletic Music (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm- (Καμπουράκης - Λυριτζής)

e-radio logo

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (19-20/5)

Ο δεύτερος τελικός γυναικών της ΕΚΑΣΚ δεσπόζει το σαββατοκύριακο (19-20/5) στα παιχνίδια της Ένωσης.

Ο ΟΦΗ υποδέχεται στο ΒΑΚ το Αρκάδι το Σάββατο στις 19:30, θέλοντας να μειώσει στο 1-1 προκειμένου να διατηρήσει τις ελπίδες του και να οδηγήσει τη σειρά και σε τρίτο παιχνίδι, στην πορεία για τα μπαράζ προς την Α2 εθνική κατηγορία. Τη συγκεκριμένη αναμέτρηση θα σφυρίξου οι Παναγιώτης Μακρής και Έλενα Καρανικόλα.

Οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ:

20-05-2018 18:00       Αρκαλοχώρι    Μίνι αγόρια     Κατσαπρακάκης Χρήστος      Γερμανής Βαγγέλης

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

 

20-05-2018 18:00       Χερσόνησος   Παγκορασίδων            Ξενάκης Μιχάλης       Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

20-05-2018 18:00       Λίντο   Μίνι αγόρια     Στιβακτάκης Γιάννης  Μαρκάκης Γιώργος

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

20-05-2018 16:30       Χερσόνησος   Εφήβων           Ξενάκης Μιχάλης       Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

20-05-2018 16:00       Ιεράπετρα        Μίνι αγόρια     Χαρίτος Μαρίνος        Χουλιάρας Γιώργος

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

20-05-2018 15:00       Σούδα  Μίνι αγόρια     Ξυλάς Δημήτρης         Φλουρής Νίκος

ΧΑΝΙΑ BC – ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

 

20-05-2018 15:00       Χερσόνησος   Μίνι αγόρια     Τσικριτσάκη Βασιλική           Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

 

20-05-2018 13:00       Χερσόνησος   Μίνι αγόρια     Τσικριτσάκη Βασιλική           Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΠΕΔΙΑΔΑ 1 – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

 

20-05-2018 13:00       Σούδα  Μίνι κορίτσια Ξυλάς Δημήτρης         Χριστινάκης Βασίλης

ΟΑΧ 2000 – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

 

20-05-2018 12:00       Β.Α.Κ  Μίνι κορίτσια Ζοφοριανάκης Γιάννης           Κατσούγκρης Τιμολέων

Ο.Φ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

 

20-05-2018 11:30       Σούδα  Μίνι κορίτσια Σταυρουλάκης Μανώλης        Τσεκούρας Βαγγέλης

ΟΑΧ 1 – ΟΑΧ 2

 

20-05-2018 10:00       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     Ζοφοριανάκης Γιάννης           Κατσούγκρης Τιμολέων

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

20-05-2018 10:00       Σούδα  Παμπαίδων      Σταυρουλάκης Μανώλης        Τσεκούρας Βαγγέλης

ΟΑΧ 2 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 2

 

19-05-2018 19:30       Μοίρες Παμπαίδων      Γερμανής Βαγγέλης    Μαρκάκης Γιώργος

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

 

19-05-2018 19:30       Β.Α.Κ  Γυναικών         Μακρής Παναγιώτης  Καρανικόλα Έλενα

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

 

19-05-2018 19:30       Αλικαρνασσός Παγκορασίδων            Τσικριτσάκη Βασιλική           Μαμάκης Στέφανος

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

19-05-2018 19:00       Ρέθυμνο          Εφήβων           Καθαράκης Βασίλης   Φιλιππάκης Βασίλης

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

19-05-2018 18:00       Μοίρες Εφήβων           Γερμανής Βαγγέλης    Μαρκάκης Γιώργος

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

 

19-05-2018 18:00       Αλικαρνασσός Εφήβων           Μαραγκάκης Ανδρέας            Μαμάκης Στέφανος

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

 

19-05-2018 17:30       Ρέθυμνο          Μίνι αγόρια     Φιλιππάκης Βασίλης  Ρόμπου Βενετία

ΑΓΟΡ 1 – ΟΑΧ 2000

 

19-05-2018 17:00       Χερσόνησος   Παμπαίδων      Στιβακτάκης Γιάννης  Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

 

19-05-2018 16:30       Αλικαρνασσός Παμπαίδων      Μαραγκάκης Ανδρέας            Κατσούγκρης Τιμολέων

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΔΕΙΛΙΝΟ 2

 

19-05-2018 16:00       Ακρωτήρι        Παμπαίδων      Αρτεμάκη Δόμνα        Δημητρουλάκης Μανώλης

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

 

19-05-2018 16:00       Ρέθυμνο          Παγκορασίδων            Καθαράκης Βασίλης   Ρόμπου Βενετία

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

 

19-05-2018 15:00       Χανίων            Παμπαίδων      Καμπίτσης Μιχάλης   Κουλιεράκη Χρύσα

ΚΥΔΩΝ 2 – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

19-05-2018 14:00       Άγιος Νικόλαος          Παμπαίδων      Μαρκοδημητράκης Γιάννης   Πολυχρονάκης Άρης

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

19-05-2018 13:30       Λίντο   Εφήβων           Χαλαμπαλάκης Μηνάς           Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

 

19-05-2018 13:30       Β.Α.Κ  Παμπαίδων      Χαρίτος Μαρίνος        Χουλιάρας Γιώργος

ΟΦΗ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

 

19-05-2018 13:00       Χανίων            Παμπαίδων      Μπουζουνιεράκης Κώστας    Πετράκης Γιώργος

ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΓΟΡ 1

 

19-05-2018 12:00       Λίντο   Παμπαίδων      Στιβακτάκης Γιάννης  Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

 

19-05-2018 12:00       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     Χαρίτος Μαρίνος        Χουλιάρας Γιώργος

ΟΦΗ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

 

19-05-2018 11:30       Ρέθυμνο          Μίνι αγόρια     Καθαράκης Βασίλης   Φιλιππάκης Βασίλης

ΑΓΟΡ 2 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

 

19-05-2018 10:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια Φιλιππάκης Βασίλης  Ρόμπου Βενετία

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛοΟ – ΑΡΚΑΔΙ 2

 

Εργασιακό Ηρακλείου:

 

20-05-2018 18:00       Αρκαλοχώρι    Μίνι αγόρια     Κατσαπρακάκης Χρήστος      Γερμανής Βαγγέλης

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

 

20-05-2018 18:00       Χερσόνησος   Παγκορασίδων            Ξενάκης Μιχάλης       Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

20-05-2018 18:00       Λίντο   Μίνι αγόρια     Στιβακτάκης Γιάννης  Μαρκάκης Γιώργος

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

20-05-2018 16:30       Χερσόνησος   Εφήβων           Ξενάκης Μιχάλης       Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

20-05-2018 16:00       Ιεράπετρα        Μίνι αγόρια     Χαρίτος Μαρίνος        Χουλιάρας Γιώργος

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

20-05-2018 15:00       Σούδα  Μίνι αγόρια     Ξυλάς Δημήτρης         Φλουρής Νίκος

ΧΑΝΙΑ BC – ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

 

20-05-2018 15:00       Χερσόνησος   Μίνι αγόρια     Τσικριτσάκη Βασιλική           Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

 

20-05-2018 13:00       Χερσόνησος   Μίνι αγόρια     Τσικριτσάκη Βασιλική           Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΠΕΔΙΑΔΑ 1 – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

 

20-05-2018 13:00       Σούδα  Μίνι κορίτσια Ξυλάς Δημήτρης         Χριστινάκης Βασίλης

ΟΑΧ 2000 – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

 

20-05-2018 12:00       Β.Α.Κ  Μίνι κορίτσια Ζοφοριανάκης Γιάννης           Κατσούγκρης Τιμολέων

Ο.Φ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

 

20-05-2018 11:30       Σούδα  Μίνι κορίτσια Σταυρουλάκης Μανώλης        Τσεκούρας Βαγγέλης

ΟΑΧ 1 – ΟΑΧ 2

 

20-05-2018 10:00       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     Ζοφοριανάκης Γιάννης           Κατσούγκρης Τιμολέων

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

20-05-2018 10:00       Σούδα  Παμπαίδων      Σταυρουλάκης Μανώλης        Τσεκούρας Βαγγέλης

ΟΑΧ 2 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 2

 

19-05-2018 19:30       Μοίρες Παμπαίδων      Γερμανής Βαγγέλης    Μαρκάκης Γιώργος

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

 

19-05-2018 19:30       Β.Α.Κ  Γυναικών         Μακρής Παναγιώτης  Καρανικόλα Έλενα

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

 

19-05-2018 19:30       Αλικαρνασσός Παγκορασίδων            Τσικριτσάκη Βασιλική           Μαμάκης Στέφανος

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

19-05-2018 19:00       Ρέθυμνο          Εφήβων           Καθαράκης Βασίλης   Φιλιππάκης Βασίλης

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

19-05-2018 18:00       Μοίρες Εφήβων           Γερμανής Βαγγέλης    Μαρκάκης Γιώργος

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

 

19-05-2018 18:00       Αλικαρνασσός Εφήβων           Μαραγκάκης Ανδρέας            Μαμάκης Στέφανος

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

 

19-05-2018 17:30       Ρέθυμνο          Μίνι αγόρια     Φιλιππάκης Βασίλης  Ρόμπου Βενετία

ΑΓΟΡ 1 – ΟΑΧ 2000

 

19-05-2018 17:00       Χερσόνησος   Παμπαίδων      Στιβακτάκης Γιάννης  Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

 

19-05-2018 16:30       Αλικαρνασσός Παμπαίδων      Μαραγκάκης Ανδρέας            Κατσούγκρης Τιμολέων

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΔΕΙΛΙΝΟ 2

 

19-05-2018 16:00       Ακρωτήρι        Παμπαίδων      Αρτεμάκη Δόμνα        Δημητρουλάκης Μανώλης

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

 

19-05-2018 16:00       Ρέθυμνο          Παγκορασίδων            Καθαράκης Βασίλης   Ρόμπου Βενετία

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

 

19-05-2018 15:00       Χανίων            Παμπαίδων      Καμπίτσης Μιχάλης   Κουλιεράκη Χρύσα

ΚΥΔΩΝ 2 – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

19-05-2018 14:00       Άγιος Νικόλαος          Παμπαίδων      Μαρκοδημητράκης Γιάννης   Πολυχρονάκης Άρης

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

19-05-2018 13:30       Λίντο   Εφήβων           Χαλαμπαλάκης Μηνάς           Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

19-05-2018 13:30       Β.Α.Κ  Παμπαίδων      Χαρίτος Μαρίνος        Χουλιάρας Γιώργος

ΟΦΗ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

 

19-05-2018 13:00       Χανίων            Παμπαίδων      Μπουζουνιεράκης Κώστας    Πετράκης Γιώργος

ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΓΟΡ 1

 

19-05-2018 12:00       Λίντο   Παμπαίδων      Στιβακτάκης Γιάννης  Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

 

19-05-2018 12:00       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     Χαρίτος Μαρίνος        Χουλιάρας Γιώργος

ΟΦΗ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

 

19-05-2018 11:30       Ρέθυμνο          Μίνι αγόρια     Καθαράκης Βασίλης   Φιλιππάκης Βασίλης

ΑΓΟΡ 2 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

 

19-05-2018 10:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια Φιλιππάκης Βασίλης  Ρόμπου Βενετία

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ – ΑΡΚΑΔΙ 2