listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Οι κριτές του σαββατοκύριακου (28-29/4)

Τους σημειωτές, τα είκοσιτεσσάρια και τους χρονομέτρες του σαββακύριακου ανακοίνωσε το ΣΥ.Κ.ΚΑ.Κ. για το σαββατοκύριακο 28-29/4.

Ο σύνδεσμος κριτών καλαθοσφαίρισης Κρήτης εκτός από τους ορισμούς στις εθνικές κατηγορίες και τα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΚ εξέδωσε και τις «γραμματείες» σε αυτά των εργασιακών Ηρακλείου, Ιεράπετρας και Χανίων

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ ΑΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018 ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04-05-2018

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
(Δ)Κοτσίρης – Λαμπίρης(Πετράκης)
(Κ) ΚΑΜΠΑΚΟΥ(Σ) – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(Χ) – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ(24)

ΟΣΕΚΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – Α.Σ. ΗΦΑΙΣΤΟΣ
(Κ) ΚΟΚΑΡΑΚΗ(Σ) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ(Χ) – ΣΤΟΥΜΠΟΥ(24)

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018

ΛΙΝΤΟ 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ (ΑΓΑ)
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (ΛΟΥΚΑΚΗ)
ΛΙΝΤΟ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΓΟΡ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (ΣΠΑΝΑΚΗΣ)
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΚΑΔΙ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ (ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ)

ΜΟΙΡΕΣ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
TΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (ΡΟΛΑΚΗΣ)

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΟΑΣΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 – ΚΥΔΩΝ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ- ΜΠΛΑΒΑΚΗ (ΓΙΑΝΝΗ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ (ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ)

ΣΟΥΔΑ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2 – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΦΟΥΡΑΚΗ (ΚΑΡΑΤΖΑΣ – ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ)
ΣΟΥΔΑ 18.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ1 – ΚΥΔΩΝ 1
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΦΟΥΡΑΚΗ (ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ. – ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018

ΛΙΝΤΟ 10.00 ΜΙΝΙ (Α) ΔΕΙΛΙΝΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ – ΑΓΑ)
ΛΙΝΤΟ 11.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΣΓΟΥΡΑΚΗ)
ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΟΦΗ 1
ΤΡΟΥΛΗ – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.30 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑΣΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ (ΣΑΡΡΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΠΕΔΙΑΔΑ1
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ (ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΜΙΝΙ(Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΟΦΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ (ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ)

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 13.30 ΜΙΝΙ (Α) ΜΕΣΣΑΡΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ(Α) ΠΕΔΙΑΔΑ 2 – ΟΦΗ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΝΕΑΠΟΛΗ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΝΕΑΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ (ΧΑΒΑΚΗΣ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 09.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΡΚΑΔΙ – ΑΡΚΑΔΙ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΓΟΡ 2 – ΟΑΧ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (ΜΙΧΕΛΑΚΗ)

ΣΟΥΔΑ 11.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ 2 – ΟΑΧ 2000
ΚΑΜΠΑΚΟΥ (ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ – ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ)
ΣΟΥΔΑ 12.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ1 – ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ (ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ – ΤΣΑΓΑΝΗ)
ΣΟΥΔΑ 14.30 MINI (A) OAX 2000 – KIΣΣΑΜΟΣ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ (ΤΣΑΓΑΝΗ – ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ)
ΣΟΥΔΑ 16.00 MINI (A) AOK XANIA – KYΔΩN 2
ΣΙΟΥΜΑΛΑ (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΤΖΑΣ)

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 17.00 ΜΙΝΙ(Α) ΠΛΑΤΑΝΙΑ – XANIA BC
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ Μ (ΓΟΥΜΕΝΑΚΗ)

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ – ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ΜΕΛΕΣΣΕΣ – ΙΤΕ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 CGP – OIKOΝΟΜΙΚΟ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30-04-2014

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΓΟΥΒΕΣ – ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΣΚΟΥΡΑΣ – ΚΡΕΤΑ GAS
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΚΟΥΤΡΗΣ – ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΛ.ΟΦΗ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΤΕΤΑΡΤΗ 02-05-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – Π.ΧΑΟΧ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΓΝΗ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ – ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ – Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΠΕΜΠΤΗ 03-05-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΕΛΜΕ – ΠΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΕΥΦΑΗ – ΠΥΡΟΣΒ/ΣΕΑΠ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΟΠΤΙΚΟΙ – ΥΠΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04-05-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥΣ.ΣΧ – ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 CRETAPHON – ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 INTERNUS – ΟΙΚ. ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ22.30 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ – CGP
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 20.00 ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 DS SMITH – ΟΙΚ.ΔΙΟΙΚ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΓΕΡΟΝΤΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 20.00 ΑΓΡΟΤΕΣ ΜΓ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΓΕΡΟΝΤΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.30 ΑΟΑΚ – ΩΡΙΩΝΑΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.15 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ – ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ BC
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΟΗΜΕ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 DRINK TEAM – HALEPA
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018

ΣΟΥΔΑ 18.00 Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ – LOCA CAFE
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΓΡΑΜΨΑ Δ. (ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ)
ΣΟΥΔΑ 20.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ – FOTARAS
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΔΗΜΗΤΑΚΗ (ΓΡΑΜΨΑ Δ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09.00 ΑΕΤΟΙ – ESPRES MINI MARKET KΑΦΕ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ – ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΝΕΑΡΧΟΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ(ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ)
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΜΙΝΟΑ ΠΑΛΛΑΣ – ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ (ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ)
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.00 ΚΟΥΡΗΤΕΣ – ΚΡ. ΦΟΥΡΝ ΔΗΜΗΤΡ- ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ – ELECTRONIC WORLD
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ)
AKΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΕΝΕΤΙΚΟΝ – ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ (ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ)

ΔΕΥΤΕΡΑ 30-04-2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00
ΣΑΡΡΗΣ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00
ΣΑΡΡΗΣ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 02-05-2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΦΟΥΡΑΚΗ