listen live
ακούτε τώρα: 16:00-18:00

Σύνδεση με Real fm (Γιώργος Γεωργίου)

listen live
ακούτε τώρα: 16:00-18:00

Σύνδεση με Real fm (Γιώργος Γεωργίου)

ακολουθεί: 18.00-20.00

ΑΝΤί (Σπύρος Αλεξάκης)

e-radio logo

Μακρόπουλος και Κανελλόπουλος στη Νίκαια, Κοτσίρης και Λαμπίρης στα Χανιά

Μέχρι τη Νίκαια ταξιδεύει ο ΟΦΗ, όπου στο πλαίσιο της 23ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ εθνικής θα αντιμετωπίσει τον Άρη Νίκαιας.

 Το παιχνίδι των Ηρακλειωτών θα σφυρίξου οι Μακρόπουλος και Κανελλόπουλος. Όσον αφορά τον έτερο κρητικό ΑΟΚΧανιά, το παιχνίδι επι της Πεντέλη, θα διευθύνουν οι Κοτσίρης και Λαμπίρης.

 

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 23ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 29 Απριλίου

1ος Όμιλος

Ναυπλίου 17:00 Οίαξ Ναυπλίου-Απόλλων Σμύρνης Κρεσταινίτης-Γεράνιος (Μαυραντζάς)

ΕΑΚ Ν. Ιωνίας 17:00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Κεραυνός Αιγίου Φάκαρος-Ντάνος (Ευστρατίου0

Τέντα 17:00 ΑΟ Καλαμάτα 1980-ΕΑ Πατρών Γαρινή-Τζίμης (Ηλιόπουλος)

Γλαύκου 17:00 ΑΟ Γλαύκος-Αχαγιά 82 Παναγιώτου-Δημόπουλος (Κωστής)

Κοντόπευκου 17:00 ΚΑΠ-Ολυμπιάδα ΑΣ Λεχ. Ροδίτης-Μυλωνάς (Λιμνιάτης)

Ακράτας 17:00 ΑΟ Ακράτα-Ένωση Ιλίου Νάστος-Σταθόπουλος (Κοκορδάτος)

Π. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ-ΚΑΟ Μελισσίων Κουτσοδήμος-Τσιμπούρης (Ρόζης)

 

2ος Όμιλος

Εσπέρου 17:00 ΠΟΚ Έσπερος-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Γιακείμη-Τσολάκος (Γολεγού0

Κλαδισού 17:00 ΑΟΚ Χανιά-ΑΕ Πεντέλης Κοτσίρης-Λαμπίρης (Πετράκης Ν.)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17:00 Άρης Νίκαιας-ΟΦΗ Μακρόπουλος-Κανελλόπουλος (Τζουβάρας)

Αταλάντης 17:00 Λοκρός-Νίκη Αμαρουσίου Καμήτσος-Ασημακάκη (Χριστοδούλου Γ.)

Σχηματαρίου 17:00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕΕ Παναγίτσας Πλιάκας-Τηγάνης (Κάλφα)

Χαλκιοπούλειο 17:00 Έσπερος Λαμίας-Άρης Πετρούπολης Γερακίνης-Φακίτσας (Μόρφη Γ.)

 

3ος Όμιλος

Πρέβεζας 17:00 Νικόπολη Πρέβεζας-Ίκαροι Τρικάλων Κατωτικίδης-Ιορδανίδης (Μυζίκος)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17:00 Φαίακας Κέρκυρας-Νίκη Βόλου Παπαγερίδης-Ντόγκας (Πουλής)

ΔΑΚ Γρεβενών 17:00 Πρωτέας Γρεβενών-ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ. Θεοδώρου-Δέλλας (Κηπουρίδης)

ΔΑΚ Ιωνίας 17:00 Ιωνικός Ιωνίας-ΓΕ Αγρινίου Θεοδωρίδης-Κολοκυθάς (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Πειραιάς 17:00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02-ΑΓΣ Ιωαννίνων Παργιαννόπουλος-Τσουμαχίδης (Δέλλας)

ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 ΑΟΚ Βέροιας-ΑΠΣ Πτολεμαΐδα Πετανίδου-Αναστασιάδης (Καλότσης)

 

4ος Όμιλος

Αγ. Παύλου Χαλκιδικής 18:00 Κένταυρος Καλλ/τειας-ΑΣ Μακεδονικός Καντερές-Χατζηκώστας (Θωμόπουλος)

Μίμης Τσικίνας 17:00 ΧΑΝΘ-ΑΟ Πολύγυρου Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Δροσόπουλος)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΓΑΣ Κομοτηνής-ΑΣ Αστέρας Σίνδου Δημάδης-Γιαννούλης Αν. (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17:00 ΠΣ Ευκαρπίας-ΓΣ Ελευθερούπολης Παζώλης-Λελούδας (Παπαγεωργίου)

ΜΕΝΤ 17:00 ΜΕΝΤ-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Ζαχαριάδης-Λάλλα (Παπαδόπουλος Ν.0

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18:00 ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς-Αίας Ευόσμου Αγραφιώτης Ιωάν.-Αγραφιώτης Γρ. (Τζιοπάνος Ιωάν.)

Ν. Σκοπού Σερρών 18:00 Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών-ΜΑΣ Μαντουλίδης Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Γιαβρής)