listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης

listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης

ακολουθεί: 16:00-18:00

Σύνδεση με Real fm (Γιώργος Γεωργίου)

e-radio logo

Οι κριτές του Σαββατοκύριακου (21-22/4)

Ο ΣΥΚΚΑΚ ανακοίνωσε τους ορισμούς για τα παιχνίδια στα εθνικά πρωταθλήματα του σαββατοκύριακου αλλά και τα ματς της ΕΚΑΣΚ.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-04-2018

Β ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
(Δ)Καρακάσης – Καρπάνος(Ευαγγελινός)
(Κ)KAΠΕΤΑΝΙΟΥ(Σ)- ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Β) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Χ)- ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΑΚ 16.00 ΟΦΗ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(Δ)Ντάνος – Χουγιάζος (Ναλετάκης)
(Κ) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ (Σ) – ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ(Χ)- ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ(24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΟΑΧ – Γ.Σ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Δ)Ξυλάς – Σκανδαλάκης (Χριστινάκης)
(Κ) ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΚΩΤΣΟΥ

ΟΣΕΚΑ
ΣΟΥΔΑ 13.00 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ – ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-04-2018
ΛΙΝΤΟ 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α. – ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΣΑΡΡΗΣ Μ)

ΛΙΝΤΟ 11.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΚΑΔΙ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α – ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ)

ΛΙΝΤΟ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (ΣΓΟΥΡΑΚΗ)

ΛΙΝΤΟ 19.30 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΓΟΡ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο. – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (ΦΩΣΤΗΡΑΣ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ (ΦΩΣΤΗΡΑΣ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ (ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ)

ΒΑΚ 11.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (ΛΟΥΚΑΚΗ)

ΒΑΚ 12.30 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ 2 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (ΛΟΥΚΑΚΗ)

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 11.00 ΜΙΝΙ(Α) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (ΡΟΛΑΚΗΣ)

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΣΗ – ΟΦΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ – ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ (ΡΟΛΑΚΗΣ)

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΑΣΗ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ- ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 3 – ΧΑΝΙΑ BC
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ – ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ(ΓΙΑΛΑΜΑ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΡΚΑΔΙ 2 – ΟΑΧ 2
ΜΑΙΔΩΝΗΣ (ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ- ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΑΡΡΗΣ (ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗΣ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΑΧ 2000 – ΟΑΧ 2001
ΚΑΜΠΑΚΟΥ (ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ. – ΚΑΡΑΤΖΑΣ)

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 – ΑΟΚ 2
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ)

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΟΚ 1
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ (ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ.)

ΣΟΥΔΑ 14.00 ΜΙΝΙ(Α) ΟΑΧ 1 – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ (ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ)

ΣΟΥΔΑ 15.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2000- ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ (ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΟΑΧ 1
ΣΑΡΡΗΣ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗΣ- ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-04-2018

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΠΕΔΙΑΔΑ 2
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ – ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ)

ΒΑΚ 10.00 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ (ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ)

ΒΑΚ 11.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΦΗ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ (ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ)

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 12.00 ΜΙΝΙ(Α) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.30 ΜΙΝΙ(Α) ΟΑΣΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΜΙΝΙ (Α) ΠΕΔΙΑΔΑ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΝΕΑΠΟΛΗ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ (ΧΑΒΑΚΗΣ – ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ)

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15.30 ΜΙΝΙ(Α) – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ (ΧΑΒΑΚΗΣ – ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.30 ΜΙΝΙ(Α) ΑΓΟΡ 1 – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ (ΜΙΧΕΛΑΚΗ – ΓΙΑΛΑΜΑ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ – ΑΡΚΑΔΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ (ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ – ΓΙΑΝΝΗ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 10.00ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2 – ΑΓΟΡ 2
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ (ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.30 ΜΙΝΙ(Α) ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΓΟΡ 2
ΚΑΜΠΑΚΟΥ(ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΤΖΑΣ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.30 ΜΙΝΙ(Α) ΟΑΧ 2 – ΚΥΔΩΝ 2
ΣΦΙΓΚΑΚΗ (ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ – ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΚΩΤΣΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 12.00 ΜΙΝΙ(Α) ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΑΡΡΗΣ (ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ)

ΣΟΥΔΑ 19.00 ΜΙΝΙ (Α) ΧΑΝΙΑ BC – ΟΑΧ 2000
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ (ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ. – ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ)

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-04-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – CRETA GAS
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ΠΣ ΓΟΥΒΕΣ – ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ – ΙCTS HELLAS
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 INTERNUS – CRETA PHONE
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΓΕΡΟΝΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23-04-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ARTCAR RENTAL – ENVERSE
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

2 AOΡAKIA 18.30 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ – ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ – ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΠΛ. ΟΦΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 OFF ROAD CLUB – ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΤΕΧΝΛΟΥΜΙΝ – ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΤΡΙΤΗ 24- 04-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 COSMOS SPORT – ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΑΛΑΓΝΙ – ΕΛΜΕ
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΤΕΕ ΤΑΚ – ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25- 04-2018

2 AOΡAKIA 20.00 ΧΑΟΧ – SMED
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΤΡΟΥΛΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΤΡΟΥΛΗ

ΠΕΜΠΤΗ 26-04-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΥΠΑ – ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΕΥΦΑΗ – ΟΠΤΙΚΟΙ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-04-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΟΤΕ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 CRETAPHONE – ΠΑΓΝΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΒΑΓΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ – ΠΟΑ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-04-2018

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΕ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 20.00 ΟΙΚ./ΔΙΟΙΚ.- ΞΕΝΟΔΟΧΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-04-2018
ΣΟΥΔΑ 09.00 ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ/ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ – ΝΕΑΡΧΟΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑ 11.00 ELECTRONIC WORD – KIΣΣΑΜΟΣ ΝΤΑΞ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09.00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΚΩΤΣΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 LOCA CAFE – IΠ…ΠΟΤΕΣ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΚΩΤΣΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΝΙΚΚΙ SEASIDE BAR- NOVA SHOP – ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΑΕΤΟΙ – ΤΕΙ CB
ΣΑΡΡΗΣ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.00 ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ – Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ
ΣΑΡΡΗΣ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23-04-2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 MOBIAK – MAΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΦΕΙΔΕΙΑΣ – URBAN SPOT – THE NO STARS
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25-04-2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ALGIDA ΕΒΓΑ – LEGENDS
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 VARE PORT BPMBERS – BARCE…ΛΙΩΜΑ
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23-04-2018

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ- ΚΟΣΜΗΜΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ –
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ