listen live
ακούτε τώρα: 00:00-08:00

Athletic Music (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00-08:00

Athletic Music (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm- (Καμπουράκης - Λυριτζής)

e-radio logo

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (21-22/4)

Με το τρίτο παιχνίδι των ανδρών ανάμεσα σε Κύδων και Εργοτέλη να δεσπόζει θα κυλίσει το σαββατοκύριακο 21-22/4 στα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΚ.

Διαιτητές στη συγκεκριμένη αναμέτρηση θα είναι οι Χαλαμπαλάκης και Κώτσου, σύμφωνα με τους ορισμούς τους ΣΥΔΚΑΚ. Από εκεί και έπειτα αγωνιστική δράση θα υπάρξει τόσο στους παμπαίδες, στις παγκορασίδες και στα μίνι (αγόρια και κορίτσι), όσο και στο ειδικό πρωτάθλημα εφήβων.

Οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ:

22-04-2018 19:00       Σούδα Μίνι αγόρια    Καμπίτσης Μιχάλης    Σταυρουλάκης Μανώλης

ΧΑΝΙΑ BC – ΟΑΧ 2000

 

22-04-2018 18:00       Χερσόνησος     Μίνι αγόρια    Βαρελτζή Αργυρώ       Κατσιέρης Βασίλης

ΠΕΔΙΑΔΑ 1 – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

 

22-04-2018 17:30       Κλαδισός         Ανδρών            Χαλαμπαλάκης Μηνάς           Κώτσου Λία

ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

 

22-04-2018 16:30       Χερσόνησος     Μίνι αγόρια    Βαρελτζή Αργυρώ       Κατσιέρης Βασίλης

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

 

22-04-2018 15:30       Άγιος Νικόλαος           Μίνι αγόρια    Τσεχερίδης Δαβίδ       Μαμάκης Στέφανος

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

22-04-2018 15:30       Κλαδισός         Μίνι αγόρια    Ξυλάς Δημήτρης         Σκανδαλάκης Νίκος

ΟΑΧ 2 – ΚΥΔΩΝ 2

 

22-04-2018 14:00       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια    Ζοφοριανάκης Γιάννης           Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΠΕΔΙΑΔΑ 2

 

22-04-2018 13:00       Νεάπολη         Μίνι αγόρια    Τσεχερίδης Δαβίδ       Μαμάκης Στέφανος

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

22-04-2018 12:30       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια  Αρτεμάκη Δόμνα        Πελίκα Μαρία

ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

 

22-04-2018 12:00       Αρκαλοχώρι    Μίνι αγόρια    Τσαϊρίδης Νίκος          Μαρκάκης Γιώργος

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

 

22-04-2018 12:00       Χανίων Μίνι αγόρια    Μακρογιάννης Γιάννης           Δημητρουλάκης Μανώλης

ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

 

22-04-2018 11:30       Β.Α.Κ   Μίνι κορίτσια  Τσίγκου Μαρία           Χουλιάρας Γιώργος

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

 

22-04-2018 11:30       Κλαδισός         Μίνι αγόρια    Μπουζουνιεράκης Κώστας     Τσεκούρας Βαγγέλης

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΓΟΡ 2

 

22-04-2018 10:30       Ρέθυμνο          Μίνι αγόρια    Αρτεμάκη Δόμνα        Πελίκα Μαρία

ΑΓΟΡ 1 – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

22-04-2018 10:00       Κλαδισός         Παμπαίδων     Μπουζουνιεράκης Κώστας     Τσεκούρας Βαγγέλης

ΟΑΧ 2 – ΑΓΟΡ 2

 

22-04-2018 10:00       Β.Α.Κ   Μίνι αγόρια    Τσίγκου Μαρία           Χουλιάρας Γιώργος

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

21-04-2018 19:30       Λίντο   Εφήβων           Τσίγκου Μαρία           Ζοφοριανάκης Γιάννης

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

21-04-2018 19:00       Κλαδισός         Μίνι κορίτσια  Κώτσου Λία     Σκανδαλάκης Νίκος

ΟΑΧ 2000 – ΟΑΧ 1

 

21-04-2018 18:00       Χερσόνησος     Εφήβων           Ξενάκης Μιχάλης        Πολυχρονάκης Αριστείδης

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

 

21-04-2018 18:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια  Κουλιεράκη Χρύσα     Δημητρουλάκης Μανώλης

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2 – ΟΑΧ 2

 

21-04-2018 17:30       Κλαδισός         Παγκορασίδων            Χριστινάκης Νώντας   Ξυλάς Δημήτρης

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

21-04-2018 17:00       Αλικαρνασσός Παμπαίδων     Τσίγκου Μαρία           Ζοφοριανάκης Γιάννης

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

 

21-04-2018 16:30       Χερσόνησος     Παγκορασίδων            Ξενάκης Μιχάλης        Πολυχρονάκης Αριστείδης

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

21-04-2018 16:00       Μοίρες            Εφήβων           Χαρίτος Μαρίνος        Βαρελτζή Αργυρώ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

21-04-2018 15:30       Σούδα Παμπαίδων     Μπουζουνιεράκης Κώστας     Τσεκούρας Βαγγέλης

ΟΑΧ 2000 – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

21-04-2018 15:30       Αλικαρνασσός Παμπαίδων     Πίπλιος Παναγιώτης   Χουλιάρας Γιώργος

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

 

21-04-2018 15:00       Χανίων Παμπαίδων     Σταυρουλάκης Μανώλης       Μακρογιάννης Γιάννης

ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 1

 

21-04-2018 15:00       Χερσόνησος     Παμπαίδων     Στιβακτάκης Γιάννης   Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

21-04-2018 14:00       Ρέθυμνο          Παμπαίδων     Κουλιεράκη Χρύσα     Δημητρουλάκης Μανώλης

ΑΓΟΡ 3 – XANIA BC

 

21-04-2018 14:00       Αλικαρνασσός Παμπαίδων     Τσαϊρίδης Νίκος          Μαμάκης Στέφανος

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

 

21-04-2018 14:00       Ακρωτήρι         Παμπαίδων     Ξυλάς Δημήτρης         Καμπίτσης Μιχάλης

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΟΑΧ 1

 

21-04-2018 14:00       Σούδα Μίνι αγόρια    Μπουζουνιεράκης Κώστας     Τσεκούρας Βαγγέλης

ΟΑΧ 1 – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

21-04-2018 13:00       Λίντο   Εφήβων           Πίπλιος Παναγιώτης   Χουλιάρας Γιώργος

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

21-04-2018 13:00       Χανίων Παμπαίδων     Σταυρουλάκης Μανώλης       Μακρογιάννης Γιάννης

ΚΥΔΩΝ 2 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 2

 

21-04-2018 13:00       Άγιος Νικόλαος           Παμπαίδων     Στιβακτάκης Γιάννης   Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

 

21-04-2018 12:30       Β.Α.Κ   Μίνι αγόρια    Τσεχερίδης Δαβίδ       Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΟΦΗ 2 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

 

21-04-2018 11:30       Λίντο   Παγκορασίδων            Γερμανής Βαγγέλης    Μαρκάκης Γιώργος

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

 

21-04-2018 11:00       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια    Τσαϊρίδης Νίκος          Μαμάκης Στέφανος

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

 

21-04-2018 11:00       Β.Α.Κ   Παμπαίδων     Τσεχερίδης Δαβίδ       Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΟΦΗ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2