listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι (Nίκος Μαρκάκης)

listen live
ακούτε τώρα: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι (Nίκος Μαρκάκης)

ακολουθεί: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

e-radio logo

Οι κριτές του Σαββατοκύριακου (14-15/4)

Τους ορισμούς των κριτών του Σαββατοκύριακου (14-15/4) εξέδωσε ο ΣΥ.Κ.ΚΑ.Κ.

Οι κριτές του Σαββατοκύριακου (14-15/4):

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Σ)- ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (Β) – ΜΙΧΑΛΑΚΗ (Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ(24)
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ(Σ) -ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Β)- ΜΙΧΑΛΑΚΗ(Χ) -ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ (24)
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΑΕΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο(Σ) -ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) -ΦΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) -ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 10.00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ(Σ) – ΣΤΟΥΜΠΟΥ(Β) -ΓΕΡΟΝΤΗ(Χ) – ΚΑΡΓΑΚΗΣ(24)
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12.00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο.(Σ)-ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) – ΦΡΑΓΚΑΚΗ(Χ)- ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ(24)
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΕΚ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο.(Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) – ΦΡΑΓΚΑΚΗ(Χ) – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ(24)

ΦΙΛΙΚΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018

ΒΑΚ 10.00 ΜΙΝΙ ΟΦΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο.- ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΒΑΚ 11.30 ΠΑΙΔΕΣ ΟΦΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο.- ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018

ΛΙΝΤΟ 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ 1
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ
ΛΙΝΤΟ 11.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΟΦΗ 2
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ
ΛΙΝΤΟ 15,00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 11.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 09.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ 2 – ΟΑΧ 1
ΣΙΟΥΜΑΛΑ
ΣΟΥΔΑ 10.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2 – ΟΑΧ2
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – KAMΠAKOY
ΣΟΥΔΑ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2000 – ΑΓΟΡ 3
KAMΠAKOY – KOKKINAKHΣ
ΣΟΥΔΑ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΧΑΝΙΑ ΒC – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 18.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2014

ΛΙΝΤΟ 10.30 ΜΙΝΙ(Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΥΔΩΝ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.30 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΜΙΝΙ(Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΟΑΣΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΟΦΗ 2
ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΒΑΚ 11.00 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 12.00 ΜΙΝΙ(Α) ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ 1
ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΑΡΧΑΝΕΣ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΟΑΣΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 1 – ΚΥΔΩΝ 1
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΥΝΑΚΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΥΔΩΝ 2
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΣΑΡΡΗΣ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13.30 ΜΙΝΙ (Α) ΚΙΣΣΑΜΟΣ – ΧΑΝΙΑ ΒC
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ – ENVERSE
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.30 ART CART RENTAL – ΚΑΡΑΤΖΗΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 13.00 ΤΕΕ – ΤΑΚ – OFF ROAD
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16 -04-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ -ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΛΑΓΝΙ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ – ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΠΑΛ.ΟΦΗ – ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΜΕΣΣΑΡΑ – GPD
AΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΣ/ΟΣ 20.30 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ – ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΘΗΣΕΑΣ – COSMOS SPORT
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΤΡΙΤΗ 17-04-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ – ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ – ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΕΛΜΕ – ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ – ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΕΠΙΣΚΟΠΗ – ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΓΕΡΟΝΤΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ – ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΓΕΡΟΝΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18-04-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΑΓΝΗ – ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΔΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΟΤΕ – ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 19-04-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΜΟΥΣΙΚΗ – ΣΧΟΛΗ – ΣΩΦΡΩΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20-4-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΟΑ ΜΕΛΗ – ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΚΟΚΚΑΛΗΣ – ΧΑΟΧ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 SMED – ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΤΡΟΥΛΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΟΠΤΙΚΟΙ – ΠΥΡΟΣ/ΣΕΑΠ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΤΡΟΥΛΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΕΛ. ΕΠΑΓΓ – ΑΓΡΟΤΕΣ ΜΓ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 20.00 ΑΓΡΟΤΕΣ – DS SMITH
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ

KYΡIAKH 15-04-2018

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2 – ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 20.00 ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ – ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018

ΣΟΥΔΑ 09.00 ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ BC – VAPE PORT BOMBERS
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΣΙΟΥΜΑΛΑ
ΣΟΥΔΑ 11.00 THE NO-STARS – A.O.A.K
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΣΙΟΥΜΑΛΑ
ΣΟΥΔΑ 13.00 ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT – LEGENDS
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 15.00 ΩΡΙΩΝΑΣ – DRINK TEAM
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 17.00 BARCE..ΛΙΩΜΑ – ALGIDA EΒΓΑ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ – ΣΑΡΡΗΣ
ΣΟΥΔΑ 19.00 HALEPA – 86ers – ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΟΗΕΜΕ
ΣΑΡΡΗΣ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 21.00 ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09.00 FOTARAS BC – ΝΕΑΡΧΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ /ΝΤΑΞ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ/ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒC -ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16-04-2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ELECTRONIC WORD – ΜΙΝΟΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE – ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ- ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18-04-2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ELORUS – ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ ΑUTO – ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 αρα..ΛΥΚΟΙ – ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ/ ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18-04-2018

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 VAPE PORT BOMBERS – DRINK TEAM
ΣΑΡΡΗΣ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 21.00 FOTARAS BC – ΤΣΙΒΑΡΑΣ
ΣΑΡΡΗΣ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ