listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

listen live
ακούτε τώρα: 14:00-16:00

Derby (Μανώλης Θέμελης)

ακολουθεί: 16:00-18:00

Σύνδεση με Real fm - (Γιώργος Γεωργίου)

e-radio logo

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (14-15/4)

Τους διαιτητές που θα «διευθύνουν» τα παιχνίδια της ΕΚΑΣΚ για το Σαββαροκύριακο 14-15 Απριλίου ανακοίνωσε ο ΣΥΔΚΑΚ.

Οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ:

15-04-2018 17:30       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια     Στιβακτάκης Γιάννης Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΟΦΗ 2

 

15-04-2018 16:30       Χερσόνησος   Παμπαίδων      Τσίγκου Μαρία           Μαρκάκης Γιώργος

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

 

15-04-2018 16:00       Λίντο   Ανδρών           Μαλαμάς Γιάννης       Κατσαπρακάκης Χρήστος

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

 

15-04-2018 16:00       Αλικαρνασσός Μίνι κορίτσια Στιβακτάκης Γιάννης Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

15-04-2018 14:30       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια     Ζοφοριανάκης Γιάννης Γεωργιλάκης Δημήτρης

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

 

15-04-2018 14:00       Αρχάνες          Παμπαίδων      Ξενάκης Μιχάλης Κατσούγκρης Τιμολέων

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

 

15-04-2018 13:30       Ταυρωνίτης     Μίνι αγόρια     Φλουρής Νίκος           Πετράκης Γιώργος

ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ – XANIA BC

 

15-04-2018 13:00       Μοίρες Μίνι αγόρια     Γερμανής Βαγγέλης    Μαμάκης Στέφανος

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

 

15-04-2018 12:30       Ρέθυμνο          Παμπαίδων      Μακρογιάννης Γιάννης Σιβαρόπουλος Μανώλης

ΑΓΟΡ 1 – ΚΥΔΩΝ 1

 

 

15-04-2018 12:00       Αρχάνες          Μίνι αγόρια     Ξενάκης Μιχάλης Κατσούγκρης Τιμολέων

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ 1

 

15-04-2018 12:00       Λίντο   Μίνι κορίτσια Χαρίτος Μαρίνος Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

15-04-2018 12:00       Ταυρωνίτης     Παμπαίδων      Φλουρής Νίκος           Πετράκης Γιώργος

ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΥΔΩΝ 2

 

15-04-2018 11:30       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια     Τσίγκου Μαρία           Μαρκάκης Γιώργος

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

 

15-04-2018 11:00       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     Ζοφοριανάκης Γιάννης Γεωργιλάκης Δημήτρης

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

 

15-04-2018 11:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια Μακρογιάννης Γιάννης Σιβαρόπουλος Μανώλης

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2 – ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

 

15-04-2018 10:30       Λίντο   Μίνι αγόρια     Χαρίτος Μαρίνος Μαρκοδημητράκης Γιάννης

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

 

14-04-2018 18:30       Σούδα  Παμπαίδων      Σταυρουλάκης Μανώλης        Τσεκούρας Βαγγέλης

ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 1 – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

 

14-04-2018 17:00       Σούδα  Παμπαίδων      Σταυρουλάκης Μανώλης        Τσεκούρας Βαγγέλης

ΧΑΝΙΑ BC – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

14-04-2018 15:00       Λίντο   Παμπαίδων      Τσίγκου Μαρία           Πολυχρονάκης Αριστείδης

ΔΕΙΛΙΝΟ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

 

14-04-2018 12:00       Σούδα  Παμπαίδων      Καμπίτσης Μιχάλης   Δημητρουλάκης Μανώλης

ΟΑΧ 2000 – ΑΓΟΡ 3

 

14-04-2018 12:00       Ιεράπετρα        Παμπαίδων      Κατσαπρακάκης Χρήστος Βασίλογλου Αριστέα

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

14-04-2018 11:30       Β.Α.Κ  Παίδων            Ξενάκης Μιχάλης       Κατσούγκρης Τιμολέων

ΟΦΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΦΙΛΙΚΟ)

 

14-04-2018 11:30       Λίντο   Παμπαίδων      Βαρελτζή Αργυρώ      Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΟΦΗ 2

 

14-04-2018 11:00       Αρκαλοχώρι    Παμπαίδων      Χαρίτος Μαρίνος        Γερμανής Βαγγέλης

ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

 

14-04-2018 10:30       Σούδα  Παμπαίδων      Μπουζουνιεράκης Κώστας Σιβαρόπουλος Μανώλης

ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2 – ΟΑΧ 2

 

14-04-2018 10:00       Λίντο   Παμπαίδων      Βαρελτζή Αργυρώ      Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΟΦΗ 1

 

14-04-2018 10:00       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     Ξενάκης Μιχάλης       Κατσούγκρης Τιμολέων

ΟΦΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΦΙΛΙΚΟ)

 

14-04-2018 09:00       Σούδα  Παμπαίδων      Μπουζουνιεράκης Κώστας Σιβαρόπουλος Μανώλης

ΟΑΧ 2 – ΟΑΧ 1

 

13-04-2018 10:30       Σούδα  Μίνι αγόρια     Ξυλάς Δημήτρης         Πετράκης Γιώργος
ΟΑΧ 2000 – ΑΓΟΡ 1