listen live
ακούτε τώρα: 00:00 - 08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00 - 08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm (Καμπουράκης - Λυριτζής)

e-radio logo

Οι κριτές του Σαββατοκύριακου (31/3-1/4)

Οι κριτές του σαββατοκύριακου: ΣΑΒΒΑΤΟ 31-04-2018 ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ ΒΑΚ 13.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΟΑΧ ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ – ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΑΡΧΑΝΕΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑΧ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ- ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΑΡΧΑΝΕΣ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΦΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΜΕΣΣΑΡΑ ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ –

Οι κριτές του σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 31-04-2018
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΒΑΚ 13.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΟΑΧ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ – ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΡΧΑΝΕΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑΧ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ- ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΡΧΑΝΕΣ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΦΗ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ – ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΟΑΣΗ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΜΙΝΙ(Α) ΑΟΚ – ΟΑΧ 2
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 14.00 ΜΙΝΙ(Α) ΟΑΧ 1 – ΚΥΔΩΝ 1
ΣΙΟΥΜΑΛΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 01-04-2018
ΛΙΝΤΟ 20.30 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΜΙΝΙ(Α) ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΒΑΚ 11.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΦΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΡΧΑΝΕΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΗ 3-4
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΓΕΡΟΝΤΗ
ΑΡΧΑΝΕΣ 15.00 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΓΕΡΟΝΤΤΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 10.30 ΜΙΝΙ(Α) ΟΑΣΗ – ΟΦΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΠΕΔΙΑΔΑ 2 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΜΙΝΙ(Α) ΑΓΟΡ 2 – ΚΥΔΩΝ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΜΙΝΙ(Α) ΑΓΟΡ 1 – ΚΑΣΣΑΜΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 15.30 ΜΙΝΙ(Α) ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ  ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ 2000- ΑΡΚΑΔΙ 2
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΑΧ 2 – ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΛΠΟΥΛΟ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ 1 – ΑΡΚΑΔΙ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12.00 ΜΙΝΙ (Α) ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΑΧ 2000
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 31-03-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 ΙCTS HELLAS – ΓΟΥΒΕΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ENVERSE – TEE TAK
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 02-04-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ – ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ – ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 COSMOS SPORT – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ – ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΤΡΟΥΛΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΜΕΣΣΑΡΑ – INTERNUS
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΤΡΟΥΛΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ – ΠΑΛ. ΟΦΗ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΤΡΟΥΛΗ
 
ΤΡΙΤΗ 03-04-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΘΗΣΕΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ – ΚΟΥΤΡΗΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 CGP – ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΑΛΑΓΝΙ – ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΑΓΡΟΤΕΣ DS SMITH
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20:00 ΕΛ. ΕΠΑΓΓ.  – ΑΓΡΟΤΕΣ ΜΓ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 01/04/2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΕ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20:00 ΟΙΚ.-ΔΙΟΙΚ. – ΞΕΝΟΔΟΧΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ 31/3/2018 ΕΩΣ 11/04/2018
ΣΑΒΒΑΤΟ 31-3
ΣΟΥΔΑ 15:30 ΜΙΝΩΑ ΠΑΛΑΣ / MINOA PALACE – ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 17:00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ – ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFÉ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ /ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ – ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 21:00 ΙΠ..ΠΟΤΕΣ – ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1-4
ΣΟΥΔΑ 09:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ – MOBIAK
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 11:00 ΩΡΙΟΝΑΣ – ALGIDA ΕΒΓΑ
ΚΩΤΣΟΥ – ΦΟΥΡΑΚΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 2-4
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 TEI CB – αρα…ΛΥΚΟΙ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ – LOCA CAFÉ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11-4
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ – ΑΕΤΟΙ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΣΑΡΡΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ – ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΣΑΡΡΗΣ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 01/04/2018  
ΣΟΥΔΑΣ 13.00 STREETBALL STARS – ΧΑΛΕΠΑ 86ers
ΚΩΤΣΟΥ – ΦΟΥΡΑΚΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 02/04/2018  
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 VAPE PORT BOMBERS – DRINK TEAM
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 FOTARAS BC – ΤΣΙΒΑΡΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ