listen live
ακούτε τώρα: 00:00 - 08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00 - 08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm (Καμπουράκης - Λυριτζής)

e-radio logo

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (31/3-1/4)

Τους διαιτητές που θα σφυρίζουν τα παιχνίδια της ΕΚΑΣΚ ανακοίνωσε ο σύνδεσμος διαιτητών καλαθοσφαίρισης  Κρήτης.

Εκτός αυτού στους ορισμούς ανακοινώθηκαν και οι «σφυρίχτρες» που θα διαιτητεύσουν το τουρνουά «Ιωάννης Μυρτάκης» τη Μεγάλη βδομάδα.

Οι διατητές της ΕΚΑΣΚ: 

31-03-2018 19:00ΑρχάνεςΠαίδων
Χαλαμπαλάκης ΜηνάςΚώτσου Λία
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
31-03-2018 17:00ΑρχάνεςΠαίδων
Μακρής ΠαναγιώτηςΞυλάς Δημήτρης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
31-03-2018 17:00ΚλαδισόςΜίνι αγόρια
Κουλιεράκη ΧρύσαΤσεκούρας Βαγγέλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΟΑΧ 2
31-03-2018 15:00ΑρκαλοχώριΕφήβων
Χαρίτος ΜαρίνοςΔασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
31-03-2018 14:30ΑλικαρνασσόςΜίνι αγόρια
Καλαϊτζάκη ΒασιλικήΜαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
31-03-2018 14:00ΙεράπετραΕφήβων
Τσεχερίδης ΔαβίδΜαρκάκης Γιώργος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ
31-03-2018 14:00ΣούδαΜίνι αγόρια
Πετράκης ΓιώργοςΤσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 1 – ΚΥΔΩΝ 1
31-03-2018 13:00Β.Α.ΚΚορασίδων
Σκανδαλάκης ΝίκοςΒαρελτζή Αργυρώ
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
01/04/ /2018  20:30ΛίντοΕφήβων
Πίπλιος ΠαναγιώτηςΒαρελτζή Αργυρώ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
01-04-2018 19:30ΑλικαρνασσόςΜίνι αγόρια
Καλαϊτζάκη ΒασιλικήΒασίλογλου Αριστέα
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
01-04-2018 17:30ΑλικαρνασσόςΜίνι κορίτσια
Καλαϊτζάκη ΒασιλικήΒασίλογλου Αριστέα
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
01-04-2018 15:30ΡέθυμνοΜίνι αγόρια
Καθαράκης ΒασίληςΡόμπου Βενετία
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
01-04-2018 15:00ΑρχάνεςΠαίδων
Μαλαμάς ΓιάννηςΜπανασάκης Θοδωρής
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
01-04-2018 14:30ΚλαδισόςΜίνι κορίτσια
Μακρογιάννης ΓιάννηςΔημητρουλάκης Μανώλης
ΟΑΧ 1 – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
01-04-2018 14:00ΑλικαρνασσόςΜίνι αγόρια
Ζοφοριανάκης ΓιάννηςΓεωργιλάκης Δημήτρης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
01-04-2018 13:00ΧερσόνησοςΜίνι αγόρια
Γερμανής ΒαγγέληςΚατσούγκρης Τιμολέων
ΠΕΔΙΑΔΑ 2 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
01-04-2018 13:00ΑρχάνεςΠαίδων
Κατσαπρακάκης ΧρήστοςΣκανδαλάκης Νίκος
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
01-04-2018 13:00ΚλαδισόςΜίνι κορίτσια
Σταυρουλάκης ΜανώληςΦλουρής Νίκος
ΟΑΧ 2 – ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
01-04-2018 12:30ΑλικαρνασσόςΜίνι αγόρια
Ζοφοριανάκης ΓιάννηςΓεωργιλάκης Δημήτρης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
01-04-2018 12:30ΡέθυμνοΜίνι αγόρια
Ρόμπου ΒενετίαΦιλιππάκης Βασίλης
ΑΓΟΡ 1 – ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
01-04-2018 12:00ΤαυρωνίτηςΜίνι αγόρια
Αρτεμάκη ΔόμναΠετράκης Γιώργος
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΑΧ 2000
01-04-2018 11:30ΚλαδισόςΜίνι κορίτσια
Μπουζουνιεράκης ΚώσταςΦλουρής Νίκος
ΟΑΧ 2000 – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2
01-04-2018 11:00ΡέθυμνοΜίνι αγόρια
Φιλιππάκης ΒασίληςΡόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 2 – ΚΥΔΩΝ 2
01-04-2018 11:00Β.Α.ΚΜίνι κορίτσια
Χαρίτος ΜαρίνοςΜαμάκης Στέφανος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
01-04-2018 10:30 ΧερσόνησοςΜίνι αγόρια
Γερμανής ΒαγγέληςΚατσούγκρης Τιμολέων
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Τουρνουά «Ιωάννης Μυρτάκης»

02-04-2018 14:00ΛίντοΠαίδων
Χαρίτος ΜαρίνοςΔασκαλάκης Παναγιώτης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
02-04-2018 12:00ΛίντοΠαίδων
Χαρίτος ΜαρίνοςΔασκαλάκης Παναγιώτης
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΓΟΡ
02-04-2018 10:30ΛίντοΜίνι αγόρια
Μαμάκης ΣτέφανοςΚατσούγκρης Τιμολέων
ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
02-04-2018 09:00ΛίντοΜίνι αγόρια
Μαμάκης ΣτέφανοςΚατσούγκρης Τιμολέων
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
03-04-2018 14:00ΛίντοΠαίδων
Σκανδαλάκης ΝίκοςΓεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΓΟΡ – ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
03-04-2018 12:00ΛίντοΠαίδων
Σκανδαλάκης ΝίκοςΓεωργιλάκης Δημήτρης
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
03-04-2018 10:30ΛίντοΜίνι αγόρια
Μαμάκης ΣτέφανοςΚατσούγκρης Τιμολέων
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
03-04-2018 09:00ΛίντοΜίνι αγόρια
Μαμάκης ΣτέφανοςΚατσούγκρης Τιμολέων
ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΕΙΛΙΝΟ
04-04-2018 14:00ΛίντοΠαίδων
Βαλούρδος ΜιχάληςΔασκαλάκης Παναγιώτης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΓΟΡ
04-04-2018 12:00ΛίντοΠαίδων
Βαλούρδος ΜιχάληςΔασκαλάκης Παναγιώτης
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
04-04-2018 10:30ΛίντοΜίνι αγόρια
Γερμανής ΒαγγέληςΜαρκοδημητράκης Γιάννης
ΔΕΙΛΙΝΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
04-04-2018 09:00ΛίντοΜίνι αγόρια
Γερμανής ΒαγγέληςΜαρκοδημητράκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ