listen live
ακούτε τώρα: 07:00-13:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 07:00-13:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 13:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

e-radio logo

Οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ (23-24/3)

Τους ορισμούς των διαιτητών που θα σφυρίξου στα παιχνίδια της ΕΚΑΣΚ ανακοίνωσε ο ΣΥ.Δ.ΚΑ.Κ..


Οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ:
 

24-03-2018 20:00ΑλικαρνασσόςΠαμπαίδων
Καρανικόλα ΈλεναΜαρκάκης Γιώργος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
24-03-2018 20:00ΛίντοΝεανίδων
Κατσαπρακάκης ΧρήστοςΤσίγκου Μαρία
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
24-03-2018 19:30ΑρχάνεςΠαμπαίδων
Γερμανής ΒαγγέληςΒαρελτζή Αργυρώ
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
24-03-2018 18:30ΑλικαρνασσόςΝεανίδων
Μακρής ΠαναγιώτηςΚαρανικόλα Αλεξάνδρα
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
24-03-2018 18:30ΜοίρεςΠαμπαίδων
Χρυσός ΘάνοςΧουλιάρας Γιώργος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
24-03-2018 18:30ΡέθυμνοΕφήβων
Φιλιππάκης ΒασίληςΤσικριτσάκη Βασιλική
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
24-03-2018 18:30ΚλαδισόςΑνδρών
Χριστινάκης ΝώνταςΜαραγκάκης Ανδρέας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
24-03-2018 18:00ΛίντοΑνδρών
Χαλαμπαλάκης ΜηνάςΣκανδαλάκης Νίκος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
24-03-2018 17:00Β.Α.ΚΝεανίδων
Χατζημάρκος ΔημήτρηςΚατσούγκρης Τιμολέων
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
24-03-2018 17:00ΚλαδισόςΠαμπαίδων
Κουλιεράκη ΧρύσαΤσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 2 – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
24-03-2018 16:30ΑλικαρνασσόςΠαμπαίδων
Καρανικόλα ΑλεξάνδραΜαρκοδημητράκης Γιάννης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
24-03-2018 16:00ΧερσόνησοςΕφήβων
Ξενάκης ΜιχάληςΠολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
24-03-2018 15:00Β.Α.ΚΠαμπαίδων
Χατζημάρκος ΔημήτρηςΚατσούγκρης Τιμολέων
ΟΦΗ 1 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
24-03-2018 14:30ΑκρωτήριΠαμπαίδων
Καμπίτσης ΜιχάληςΠετράκης Γιώργος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΓΟΡ 1
24-03-2018 14:30ΧερσόνησοςΠαμπαίδων
Ξενάκης ΜιχάληςΠολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
24-03-2018 14:00ΛίντοΕφήβων
Χαρίτος ΜαρίνοςΤσαϊρίδης Νίκος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
24-03-2018 14:00ΣούδαΠαμπαίδων
Σταυρουλάκης ΜανώληςΧριστινάκης Βασίλης
ΟΑΧ 2000 – ΧΑΝΙΑ BC
24-03-2018 13:30Β.Α.ΚΠαμπαίδων
Βαρελτζή ΑργυρώΜαρκάκης Γιώργος
ΟΦΗ 2 – ΔΕΙΛΙΝΟ 2
24-03-2018 13:00ΧερσόνησοςΕφήβων
Καλαϊτζάκη ΒασιλικήΜαρκοδημητράκης Γιάννης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
24-03-2018 12:00ΣητείαΠαμπαίδων
Γερμανής ΒαγγέληςΔασκαλάκης Παναγιώτης
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
24-03-2018 11:30ΧανίωνΠαμπαίδων
Μακρογιάννης ΓιάννηςΜπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΑΧ 1 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 1
24-03-2018 10:30ΡέθυμνοΠαμπαίδων
Καθαράκης ΒασίληςΡόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 2 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 2
24-03-2018 09:00ΡέθυμνοΠαμπαίδων
Καθαράκης ΒασίληςΡόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 3 – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
25-03-2018 19:00ΑλικαρνασσόςΚορασίδων
Μαλαμάς ΓιάννηςΣκανδαλάκης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
24-03-2018 12:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό
Γ΄ κατηγορίαΧατζημάρκος ΔημήτρηςΧουλιάρας Γιώργος
ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ – ΣΚΟΥΡΑΣ