listen live
ακούτε τώρα: 07:00-13:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 07:00-13:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 13:00-14:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

e-radio logo

Οι ορισμοί των κριτών (24-25/3)

Τους σημειωτές αλλά και τα «24άρια» που θα καθίσουν στις γραμματεία των παιχνιδιών της ΕΚΑΣΚ ανακοίνωσε ο ΣΥ.Κ.ΚΑ.Κ..

Εκτός αυτού, στους ορισμούς συμπεριλαμβάνονται και οι κριτές των εργασιακών Ηρακλείου και Χανίων αλλά και του τουρνουά Αλληλεγγύης, το οποίο διεξάγεται στα κλειστά «Ταυρωνίτης» και «Πλουμίδης»

Οι ορισμοί: 

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-03-2018

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.30 ΑΓΟΡ- ΓΛ ΦΑΡΟΣ
(Δ) Αναστοπούλος – Παναγιώτου – Θεονάς (Μαγκανάς)
(Κ) ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(Σ) – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(Β) – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ(Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ(24)

ΟΣΕΚΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.00 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ (Σ) – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ(Χ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

ΣΟΥΔΑ 17.00 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ – ΑΤΛΑΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ(Σ) – ΣΦΙΓΚΑΚΗ(Χ) – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ(24)

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3/2018

ΛΙΝΤΟ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 20:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΓΕΡΟΝΤΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΡΚΑΔΙ
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΓΕΡΟΝΤΗ

Β.Α.Κ. 13:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 – ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
Β.Α.Κ. 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
Β.Α.Κ. 17:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΕΣ 19:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΤΡΟΥΛΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 18:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΑΣΗ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΣΗΤΕΙΑ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ.

ΡΕΘΥΜΝΟ 09:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 3 – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 10:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 18:30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2 – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΙΟΥΜΑΛΑ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 11:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 1 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 1
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2000 – ΧΑΝΙΑ BC
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΑΓΟΡ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/03/18

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑΧ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3

ΑΟΡΑΚΙΑ 10:30 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ – KRETA GAS
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΑΟΡΑΚΙΑ 12:00 ΚΑΡΑΤΖΗΣ – ΤΕΕ ΤΑΚ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11:00 ΔΑΣΚΑΛΟΙ – ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΓΕΡΟΝΤΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12:30ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ – ΣΚΟΥΡΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΓΕΡΟΝΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26/3

ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 18:30 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ – ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 CRETAPHON – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΠΑΛ. ΟΦΗ – ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19:00 ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ INTERNUS
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ – ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΘΗΣΕΑΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΡΙΤΗ 27/3

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΚΟΥΤΡΗΣ – ΕΛΜΕ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο. – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ – ΑΛΑΓΝΙ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο. – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21:00 ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:30 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ – COSMOS SPORT
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 28/3

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ – ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ. – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ – ΠΑΓΝΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ. – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 29/3

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΔΑΣΚΑΛΟΙ – ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΒΑΓΙΩΝΙΑ – ΙΤΕ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/3

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΣΚΟΥΡΑΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21:00 KRETA GAS – ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΤΡΟΥΛΗ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:30 ARTCAR RENTAL – OFF ROAD CLUB
ΤΡΟΥΛΗ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3/2018

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18:00 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2 – ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 20:00 ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ – ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-3

ΣΟΥΔΑ 15:30 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ – Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ΙΠ..ΠΟΤΕΣ – ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 21:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – «ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ B.C.»
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26-3

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ – FOTARAS B.C.
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ – ELECTRONIC WORLD
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 28-3

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 «ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ /
ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ» – ΝΕΑΡΧΟΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ – ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26/03/2018

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ – LOCA CAFE
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ ΜΠΙΡΑ ΧΑΡΜΑ – ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ