listen live
ακούτε τώρα: 00:00 - 08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00 - 08:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 08:00-10:00

Σύνδεση με Real fm (Καμπουράκης - Λυριτζής)

e-radio logo

Οι κριτές του Σαββατοκύριακου (17-18/3)

Τα «24άρια» που θα σημειώσουν στα παιχνίδια της ΕΚΑΣΚ και όχι μόνο εξέδωσε ο ΣΥ.Κ.ΚΑ.Κ..

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18-03-2018

Β ΕΘΒΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
(Δ) Κωνσταντινίδου – Ρίζος (Μαγκανάς)
(κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(Σ) – ΦΡΑΓΚΑΚΗ(Β) – ΣΤΟΥΜΠΟΥ(Χ) – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
(Δ) Φραγκούλη – Καλογρίας (Ευαγγελινός)
(κ) ΚΑΡΓΑΚΗΣ(Σ) – ΓΕΡΟΝΤΗ(Χ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.00 ΟΑΧ – ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
(Δ)Αυγερινός – Κομιανός (Χριστινάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο.(Σ) – ΣΦΙΓΚΑΚΗ(Χ) – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(24)

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17-03-2018

ΛΙΝΤΟ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΑΓΟΡ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΒΑΚ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΒΑΡΟΥΧΑ Α – ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΜΟΙΡΕΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΟΑΣΗ
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟΦΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΟΑΧ
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ – ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ

ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΑΡΡΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ -ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΜΙΝΙ(ΑΓ) ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΟΑΧ1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑ 13.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΧΑΝΙΑ ΒC – ΑΓΟΡ 1
ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΣΟΥΔΑ 14.30 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΟΑΧ 2 – ΑΓΟΡ 2
ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18-03-2018

ΛΙΝΤΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ – ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.30 ΜΙΝΙ(ΑΓ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΠΕΔΙΑΔΑ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΑΣΗ
ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΒΑΚ 10.30 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΟΦΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΒΑΚ 12.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΟΦΗ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 13.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ – ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 13.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α.- ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.30 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α.

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 13.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΟΦΗ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ – ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ – ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΑΧ 2000- ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΑΧ 1 – ΑΡΚΑΔΙ 2
ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ 2 – ΑΡΚΑΔΙ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΜΙΝΙ(ΑΓ) ΚΥΔΩΝ 2 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14.30 ΜΙΝΙ (ΑΓ)ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 11.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΚΙΣΣΑΜΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
BAΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21-03-2018

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17-03-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 SMED – ΥΠΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ – ΣΩΦΡΟΝΣΤΙΚΟΙ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΟΠΤΙΚΟΙ – ΧΑΟΧ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΔΕΥΤΕΡΑ 19-03-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΙΤΕ – ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΑΛΑΓΝΙ – ΚΟΥΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ – ΠΑΛ. ΟΦΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ- ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΕΛΜΕ – ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ – ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΤΡΙΤΗ 20-03-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΘΗΣΕΑΣ – ΠΟΡΟΣ/ΜΕΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 COSMOS SPORT – ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ – ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ – ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΓΕΡΟΝΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21-03-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ – ΟΤΕ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΟΑ ΜΕΛΗ – ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ.- ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΠΕΜΠΤΗ 22-03-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΙCTS – HELLAS
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 OFF ROAD – ENVERSE
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23-03-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ – ΠΥΡΟΣΒ/ΕΑΠ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΚΟΚΚΑΛΗΣ – SMED
ΧΕΙΡΑΑΚΑΚΗΣ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΧΑΟΧ – ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΤΡΟΥΛΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΥΠΑ – ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΤΡΟΥΛΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/03/2018

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:00 ΕΛ. ΕΠΑΓΓ. – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 19:00 ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΟΙΚ.-ΔΙΟΙΚ.
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/03/2018

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΤΡΟΥΛΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 19:00 ΞΕΝΟΔΟΧΟΙ – ΑΓΡΟΤΕΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΤΡΟΥΛΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3

ΣΟΥΔΑ 15:30 Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ – TEI CB
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 17:00 αρα…ΛΥΚΟΙ – ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 19:00 MOBIAK – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑ 21:00 ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ – ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΉ 18/3

ΣΟΥΔΑ 09:00 NIKKI SEASIDE BAR-NOVA SHOP – ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ – ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑ 11:00 LOCA CAFÉ – ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α – ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 13:00 ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO – ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α – ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 15:00 VAPE PORT BOMBERS – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ – ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09:00 Α.Ο.Α.Κ. – ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11:00 ALGIDA ΕΒΓΑ – ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ B.C.
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 19/3

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 DRINK TEAM – THE NO-STARS
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 BARCE…ΛΙΩΜΑ – LEGENDS
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21/3-2018

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΑΙΑΝΤΑΣ BOHEME – ΩΡΙΩΝΑΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ – HALEPA 86ers
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ 

TΕΤΑΡΤΗ 21/3- 2018

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE – ESPRESSO MINI MARKET CAFE
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 ΑΡΑ…ΛΥΚΟΙ – ΑΕΤΟΙ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ