Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΚ:
21-03-2018 20:00 Αλικαρνασσός Νεανίδων Καρανικόλα Αλεξάνδρα Καρανικόλα Έλενα
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
18-03-2018 20:00 Λίντο Ανδρών Ξυλάς Δημήτρης Πίπλιος Παναγιώτης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
18-03-2018 19:00 Ακρωτήρι Μίνι κορίτσια Πετράκης Γιώργος Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 2 – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
18-03-2018 18:00 Λίντο Ανδρών Ξενάκης Μιχάλης Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
18-03-2018 18:00 Αλικαρνασσός Ανδρών Χαλαμπαλάκης Μηνάς Κώτσου Λία
ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
18-03-2018 18:00 Μοίρες Ανδρών Χατζημάρκος Δημήτρης Χρυσός Θάνος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18-03-2018 17:30 Ακρωτήρι Μίνι κορίτσια Χριστινάκης Βασίλης Φλουρής Νίκος
ΟΑΧ 1 – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2
18-03-2018 16:00 Ακρωτήρι Μίνι κορίτσια Χριστινάκης Βασίλης Φλουρής Νίκος
ΟΑΧ 2000 – ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
18-03-2018 16:00 Αλικαρνασσός Μίνι κορίτσια Τσαϊρίδης Νίκος Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
18-03-2018 14:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια Βαρελτζή Αργυρώ Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΟΗ ΟΑΣΗ
18-03-2018 14:30 Χανίων Μίνι αγόρια Μακρογιάννης Γιάννης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18-03-2018 14:00 Ρέθυμνο Γυναικών Κουλιεράκη Χρύσα Καθαράκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
18-03-2018 13:30 Άγιος Νικόλαος Μίνι αγόρια Τσεχερίδης Δαβίδ Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
18-03-2018 13:00 Χερσόνησος Μίνι αγόρια Πίπλιος Παναγιώτης Μαμάκης Στέφανος
ΠΕΔΙΑΔΑ 1 – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
18-03-2018 13:00 Ιεράπετρα Μίνι αγόρια Ξενάκης Μιχάλης Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
18-03-2018 13:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια Ζοφοριανάκης Γιάννης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
18-03-2018 13:00 Αρχάνες Μίνι αγόρια Τσίγκου Μαρία Μαρκάκης Γιώργος
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
18-03-2018 13:00 Χανίων Μίνι αγόρια Μακρογιάννης Γιάννης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΚΥΔΩΝ 2 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
18-03-2018 12:00 Άγιος Νικόλαος Παμπαίδων Τσεχερίδης Δαβίδ Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
18-03-2018 12:00 Ρέθυμνο Κορασίδων Κουλιεράκη Χρύσα Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
18-03-2018 12:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια Χαρίτος Μαρίνος Γερμανής Βαγγέλης
ΟΦΗ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
18-03-2018 11:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια Ζοφοριανάκης Γιάννης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΠΕΔΙΑΔΑ 2
18-03-2018 11:00 Ταυρωνίτης Μίνι αγόρια Καμπίτσης Μιχάλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
18-03-2018 10:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια Χαρίτος Μαρίνος Γερμανής Βαγγέλης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
17-03-2018 18:00 Αρκαλοχώρι Εφήβων Μαραγκάκης Ανδρέας Χαρίτος Μαρίνος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
17-03-2018 17:00 Β.Α.Κ Εφήβων Μακρής Παναγιώτης Σκανδαλάκης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
17-03-2018 17:00 Κλαδισός Εφήβων Κώτσου Λία Χριστινάκης Νώντας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
17-03-2018 17:00 Μοίρες Εφήβων Πίπλιος Παναγιώτης Μαμάκης Στέφανος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ
17-03-2018 17:00 Αλικαρνασσός Νεανίδων Μπανασάκης Θοδωρής Χρυσός Θάνος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
17-03-2018 15:00 Ρέθυμνο Εφήβων Μπουζουνιεράκης Κώστας Πετράκης Γιώργος
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
17-03-2018 15:00 Ακρωτήρι Μίνι αγόρια Δημητρουλάκης Μανώλης Φλουρής Νίκος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΟΑΧ 1
17-03-2018 14:30 Σούδα Μίνι αγόρια Μακρογιάννης Γιάννης Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 2 – ΑΓΟΡ 2
17-03-2018 14:00 Λίντο Εφήβων Τσαϊρίδης Νίκος Ξενάκης Μιχάλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17-03-2018 13:00 Ρέθυμνο Νεανίδων Καμπίτσης Μιχάλης Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
17-03-2018 13:00 Σούδα Μίνι αγόρια Μακρογιάννης Γιάννης Τσεκούρας Βαγγέλης
ΧΑΝΙΑ BC – ΑΓΟΡ 1
17-03-2018 12:00 Άγιος Νικόλαος Μίνι κορίτσια Δασκαλάκης Παναγιώτης Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
17-03-2018 11:30 Κλαδισός Κορασίδων Ξυλάς Δημήτρης Κουλιεράκη Χρύσα
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ