listen live
ακούτε τώρα: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm - (Νίκος Χατζηνικολάου)

listen live
ακούτε τώρα: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm - (Νίκος Χατζηνικολάου)

ακολουθεί: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

e-radio logo

«Φραγκούλη-Καλογριάς» στο ΒΑΚ, πλειάδα διαιτητών του ΣΥ.Δ.ΚΑ.Κ. στην υπόλοιπη Γ εθνική

Τη Φραγκούλη και τον Καλογριάς όρισε η ομοσπονδία να διαιτητεύσουν το παιχνίδι του ΟΦΗ επί του ΒΑΛ στο ΒΑΚ την Κυριακή (18/3) στις 17:00.

Όσον αφορά το ματς της Κοκκινιάς «Νίκη Αμαρουσίου-ΑΟΚ Χανιά» θα διευθύνουν οι Τσακαλογιάννης και Μαρινάκης.

Την τιμητική τους όμως έχουν την 20η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ Εθνικής και οι διαιτητές του ΣΥ.Δ.ΚΑ.Κ., με τους Μαραγκάκη και Σκανδαλάκη να σφυρίζουν το ματς του 1ου ομίλου «Ολυμπιάδα-Νέα Ιωνία» και τον Μπανασάκη να διευθύνει το ματς στα Μελίσσια, όπου η ομώνυμη ομάδα υποδέχεται τον Γλαύκο.

Στο 2ο όμιλο Νότου οι Χριστινάκης και Έλενα Καρανικόλα θα βρεθούν στη Χαλκίδα για το παιχνίδι ανάμεσα σε Παναγίτσα και Έσπερο Καλλιθέας.

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 20ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 18 Μαρτίου

1ος Όμιλος

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Οίαξ Ναυπλίου Πιτσίλκας-Δολγύρας (Παπαδόπουλος Στ.)

Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λ.-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Μαραγκάκης-Σκανδαλάκης (Ζάρκος)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΕΑ Πατρών Ελ Ανύ-Λάμπος (Κωστής)

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Κεραυνός Αιγίου Κοντίλης-Νάστος (Κουλούρης)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Καλαμάτα 1980 Ισιγώνης-Μελισσάρης (Κοκορδάτος)

Μελισσίων 17.00 Μελίσσια-Γλαύκος Μπανασάκης-Τσιμπούρης (Ζερδεβάς)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-ΚΑΠ Μαγκαφάς-Λεκατσάς (Ρόζης)

2ος Όμιλος

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Έσπερος Χριστινάκης-Καρανικόλα Ελ. (Κάλφα)

Κοκκινιάς 2ο ΓΕΛ 14.00 Νίκη Αμαρουσίου-ΑΟΚ Χανιά Τσακαλογιάννης-Μαρινάκης (Δημητριάδης)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Φραγκούλη-Καλογριάς (Ευαγγελινός)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Πεντέλη Μπούκας-Χρηστίδης Ηλ. (Μπουρνάς)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Άρης Νίκαιας Ζιώγας-Πλιάκας (Παπαδόπουλος Κ.)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Λοκρός Καραβίτης –Ορφανός Ι. (Χριστοδούλου Γ.)

3ος Όμιλος

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Νικόπολη Πρέβεζας Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Χαραλάμπης)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Φαίακας Κέρκυρας Κρεσταινίτης-Ασλανίδης (Μπέστιας)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος Μακ.-Φίλιππος Β. Πετανίδου-Γρεκός (Ελευθεριάδης)

Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-Νίκη Βόλου Κοντογιάννης-Λελούδας (Χλωρός)

Πτολεμαϊδας 17.00 ΑΠΣ Πτολεμαϊδας-Πρωτέας Γρ. Τσούλης-Τζιοπάνος Γ. (Μπαταούλα)

Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Ιωνικός Ιων. Καρακώστας-Γκέκας (Καλότσης)

4ος Όμιλος

Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Κένταυρος Καλ. Ιορδανίδης-Χατζηκώστας (Σακελαρίου)

Κομοτηνής 18.00 ΑΕ Κομοτηνής-ΧΑΝΘ Ελευθεριάδης-Εκιζόγλου (Γκουρτζελίδης)

Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Αστέρας Σίνδου Παπαγεωργίου-Καλέσης (Στουπάκης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Πολύγυρος Παργιανόπουλος-Τσουμαχίδης (Αστρεινίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-ΓΑΣ Κομοτηνή Μελανίδης-Χρυσάφης (Τζιοπάνος)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ευκαρπία Αγραφιώτης Ιωαν.-Λουλουδιάδης (Μήτσιου)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΜΕΝΤ Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Γιαβρής)