listen live
ακούτε τώρα: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm - (Νίκος Χατζηνικολάου)

listen live
ακούτε τώρα: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm - (Νίκος Χατζηνικολάου)

ακολουθεί: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι - (Nίκος Μαρκάκης)

e-radio logo

Το πρόγραμμα της ΕΚΑΣΚ (17-18/3)

Γεμάτο αγωνιστικό πρόγραμμα επιφυλάσσει το «καλεντάρι» της ΕΚΑΣΚ για το Σαββατοκύριακο 17-18 Μαρτίου.

Μάλιστα αρκετά πρωταθλήματα αναμένεται να κριθούν το συγκεκριμένο διήμερο, με το πρωτάθλημα των εφήβων να ανακηρύσσει νικητή, να ολοκληρώνεται η Α φάση στο πρωτάθλημα Ανδρών αλλά και τις κορασίδες να παίζουν τελική φάση στην κατηγορία τους.

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου:

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΑΣ

17/03/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

17/03/18

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΟΑΧ 1

17/03/18

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

18:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

17/03/18

Β.Α.Κ.

17:00

Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

17/03/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

17:00

Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

17/03/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

11:30

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

17/03/18

ΛΙΝΤΟ

14:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17/03/18

ΛΙΝΤΟ

12:00

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

17/03/18

ΜΟΙΡΩΝ

17:00

ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

17/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16:00

ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

17/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14:00

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

17/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2 ΟΑΧ 1

17/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΟΑΧ 2

17/03/18

ΣΟΥΔΑΣ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΑ BC ΑΓΟΡ 1

18/03/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

18/03/18

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12:00

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

18/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

18/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:00

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

18/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΗ ΟΑΣΗ

18/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

18/03/18

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

11:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΠΕΔΙΑΔΑ 2

18/03/18

ΑΡΧΑΝΩΝ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

18/03/18

Β.Α.Κ.

12:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

18/03/18

Β.Α.Κ.

10:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

18/03/18

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

18/03/18

ΚΛΑΔΙΣΟΥ

18:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ 2 ΑΓΟΡ 2

18/03/18

ΛΙΝΤΟ

20:00

ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

18/03/18

ΛΙΝΤΟ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

18/03/18

ΜΟΙΡΩΝ

18:00

ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14:00

Β ΦΑΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

18/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12:30

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

18/03/18

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ ΟΑΧ 2000

18/03/18

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

11:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

18/03/18

ΧΑΝΙΩΝ

14:30

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ 1 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18/03/18

ΧΑΝΙΩΝ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ2 AOK XANΙΑ

18/03/18

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

13:00

ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ 1 ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ