listen live
ακούτε τώρα: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm (Νίκος Χατζηνικολάου)

listen live
ακούτε τώρα: 10:00-12:00

Σύνδεση με Real fm (Νίκος Χατζηνικολάου)

ακολουθεί: 12:00 -14:00

Ανατροπή & Πέναλτι (Nίκος Μαρκάκης)

e-radio logo

Οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ (10-12/3)

Μια γεμάτη αγωνιστική περιλαμβάνει το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 10 με 12 Μαρτίου.

Άνδρες, Γυναίκες έφηβοι κορασίδες, παίδες (μπαράζ) κορασίδες, παμπαίδες και μίνι έχουν αγωνιστικές υποχρεώσεις με τον ΣΥ.Δ.ΚΑ.Κ. να εκδίδει τους διαιτητές που θα σφυρίξου τα συγκεκριμένα πρωταθλήματα της Ένωσης Κρήτης.

Οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ:

12-03-2018 21:00 Λίντο Ανδρών Καρανικόλα Έλενα Κατσαπρακάκης Χρήστος ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
12-03-2018 20:00 Χανίων Παμπαίδων Σταυρουλάκης Μανώλης Σιβαρόπουλος Μανώλης ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
11-03-2018 19:00 Ακρωτήρι Ανδρών Κώτσου Λία Μπουζουνιεράκης Κώστας ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
11-03-2018 18:00 Χερσόνησος Ανδρών Μαλαμάς Γιάννης Τσίγκου Μαρία ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
11-03-2018 18:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων Καρανικόλα Έλενα Χρυσός Θάνος ΟΦΗ 1 – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
11-03-2018 17:30 Λίντο Ανδρών Χαλαμπαλάκης Μηνάς Μαραγκάκης Ανδρέας ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
11-03-2018 17:00 Κλαδισός Παμπαίδων Κουλιεράκη Χρύσα Σιβαρόπουλος Μανώλης ΚΥΔΩΝ 2 – ΟΑΧ 2
11-03-2018 17:00 Ιεράπετρα Εφήβων Στιβακτάκης Γιάννης Μαρκάκης Γιώργος ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
11-03-2018 16:00 Ρέθυμνο Ανδρών Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
11-03-2018 16:00 Β.Α.Κ Κορασίδων Καρανικόλα Έλενα Χρυσός Θάνος Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
11-03-2018 15:30 Ιεράπετρα Νεανίδων Στιβακτάκης Γιάννης Μαρκάκης Γιώργος ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
11-03-2018 14:00 Ιεράπετρα Μίνι αγόρια Τσάμης Αχιλλέας Βασίλογλου Αριστέα ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
11-03-2018 13:00 Αρκαλοχώρι Παμπαίδων Μαραγκάκης Ανδρέας Ξενάκης Μιχάλης ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
11-03-2018 12:30 Ιεράπετρα Παμπαίδων Τσάμης Αχιλλέας Βασίλογλου Αριστέα ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
11-03-2018 12:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία ΑΓΟΡ 1 – ΟΑΧ 1
10-03-2018 18:30 Ρέθυμνο Εφήβων Θεοδωράκης Στάθης Ρόμπου Βενετία ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
10-03-2018 18:00 Β.Α.Κ Γυναικών Μακρής Παναγιώτης Σκανδαλάκης Νίκος  Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
10-03-2018 17:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων Γερμανής Βαγγέλης Δασκαλάκης Παναγιώτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΔΕΙΛΙΝΟ 1
10-03-2018 17:00 Χερσόνησος Εφήβων Τσεχερίδης Δαβίδ Ξενάκης Μιχάλης ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
10-03-2018 17:00 Κλαδισός Κορασίδων Ξυλάς Δημήτρης Πετράκης Γιώργος ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
10-03-2018 17:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΑΧ 2000
10-03-2018 16:00 Ταυρωνίτης Παμπαίδων Μακρογιάννης Γιάννης Φλουρής Νίκος ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΓΟΡ 2
10-03-2018 15:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων Γερμανής Βαγγέλης Γεωργιλάκης Δημήτρης ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΟΦΗ 2
10-03-2018 15:30 Δύο Αοράκια Εφήβων Καρανικόλα Αλεξάνδρα Μαραγκάκης Ανδρέας ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
10-03-2018 14:00 Σούδα Παμπαίδων Αρτεμάκη Δόμνα Τσεκούρας Βαγγέλης ΧΑΝΙΑ BC – ΑΓΟΡ 3
10-03-2018 14:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων Βαρελτζή Αργυρώ Μαμάκης Στέφανος ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
10-03-2018 14:00 Ακρωτήρι Παίδων Χριστινάκης Νώντας Καμπίτσης Μιχάλης ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ (ΜΠΑΡΑΖ)
10-03-2018 13:00 Β.Α.Κ Εφήβων Μπανασάκης Θοδωρής Χατζημάρκος Δημήτρης Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΚΥΔΩΝ
10-03-2018 13:00 Λίντο Εφήβων Χαρίτος Μαρίνος Στιβακτάκης Γιάννης ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
10-03-2018 13:00 Άγιος Νικόλαος Παμπαίδων Τσεχερίδης Δαβίδ Ξενάκης Μιχάλης ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ
10-03-2018 11:30 Λίντο Παμπαίδων Χαρίτος Μαρίνος Στιβακτάκης Γιάννης ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
10-03-2018 10:00 Λίντο Παμπαίδων Βαρελτζή Αργυρώ Γεωργιλάκης Δημήτρης ΔΕΙΛΙΝΟ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2