listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Οι ορισμοί των κριτών σε Εθνικές κατηγορίες και ΕΚΑΣΚ

Ο σύνδεσμος κριτών καλαθοσφαίριση Κρήτης δημοσιοποίησε τους ορισμούς του σαββατοκύριακου (3-4/3) τόσο στα παιχνίδια εθνικώς κατηγοριών, όσο και αυτά της ΕΚΑΣΚ.

Στο πρόγραμμα από τη Δευτέρα 5/3 μπαίνει και το εργασιακό πρωτάθλημα του ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-2018

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.30 ΟΑΧ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
(Δ)Χουγιάζος -Καραμπιτσάκης (Χριστινάκης)
(Κ) ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ (Σ)- ΣΦΙΓΚΑΚΗ(Χ) -ΚΑΜΠΑΚΟΥ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 04-03-2018

Β ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
(Δ)Δημόπουλος – Καρακάσης (Ναλετάκης)
(Κ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ(Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β)- ΒΑΡΟΥΧΑ(Χ) – ΦΡΑΓΚΑΚΗ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Δ) Τσακαλόγιαννης – Μαρινάκης (Ευαγγελινός)
(Κ) ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(Σ) – ΚΑΡΓΑΚΗΣ(Χ) – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ(24)

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-2018

ΛΙΝΤΟ 14.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04-03-2018

ΛΙΝΤΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΥΔΩΝ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΤΡΟΥΛΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΡΚΑΔΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ – ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΜΑΙΔΩΝΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ.

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΟΦΗ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΦΟΥΡΑΚΗ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΣΑΡΡΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 05-03-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ/ΣΕΑΠ – ΥΠΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΠΟΡΟΣ/ΜΕΛΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΚΟΚΟΛΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ – ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΘΗΣΕΑΣ – ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ – ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΑΛΑΓΝΙ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 06-03-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ – ΕΛΜΕ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ – COSMOS SPORT
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΟΠΤΙΚΟΙ – SMED
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ
AΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΡΟΔΑΜΑΝΘΥΣ – CGP
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΤΕΤΑΡΤΗ 07-03-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ -CRETA PHONE
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΓΝΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΠΕΜΠΤΗ 08-03-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ – ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ – INTERNUS
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09-03-2018

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΑΛΙΚ/ΣΟΣ – ICTS HELLAS
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΟΤΕ – ΙΤΕ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ – ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ – ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-2018

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.30 ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ – ΟΙΚ. ΔΙΟΙΚ.
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 19.30 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ – DS SMITH
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04-03-2018

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15.00 ΑΓΡΟΤΕΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΑΠΟ 04/03/2018 ΕΩΣ 07/03/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ 4-3

ΣΟΥΔΑ 09:00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – LOCA CAFÉ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 11:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ – ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 13:00 Α.Ο.Α.Κ. – LEGENDS
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09:00 ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT – DRINK TEAM
ΚΩΤΣΟΥ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11:00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ – ALGIDA ΕΒΓΑ
ΚΩΤΣΟΥ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 6-3

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 THE NO-STARS – ΑΙΑΝΤΑΣ BOHEME
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 HALEPA 86ers – VAPE PORT BOMBERS
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 7-3

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΩΡΙΩΝΑΣ – ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΑΕΤΟΙ – ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ – ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΑΠΟ 04/03/2018 ΕΩΣ 05/03/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ 4-3

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ / ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ – ΜΟΒΙΑΚ
ΚΩΤΣΟΥ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 5-3

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΙΠ…ΠΟΤΕΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΣΑΡΡΗΣ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 Ι.Ρ.Α. – MINOA PALACE
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΣΑΡΡΗΣ