listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Στις 5 Μαρτίου το πρωτο τζάμπολ στο Εργασιακό του ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Στις 05 Μαρτίου θα πραγματοποιηθεί το πρώτο τζάμπολ του φετινού πρωταθλήματος εργασιακού Μπάσκετ.

Στο τουρνουά του ΔΟΠΑΦΜΑΗ θα συμμετέχουν 59 ομάδες με 915 αθλητές και θα διεξαχθούν 323 αγώνες σε τρείς κατηγορίες Α-Β- Γ.

 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ απαρτίζεται από 18 ομάδες / 2 όμιλοι των 9 ομάδων

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

1 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 1 Π.Σ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ

2 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 2 ΚΟΥΤΡΗΣ

3 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ 3 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

4 ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛ. 4 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

5 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 5 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ

6 ΘΗΣΕΑΣ 6 Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙ

7 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΣΥΛ. 7 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

8 COSMOS SPORT 8 ΕΛΜΕ

9 Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ 9 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ απαρτίζεται από 27 ομάδες /3 όμιλοι των 9 ομάδων

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Γ΄΄ ΟΜΙΛΟΣ

1 ΟΤΕ 1 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 1 ΠΥΡΟΣΒΕΣ/ ΣΕΑΠ

2 Ι.Τ.Ε. 2 INTERNUS 2 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΕ

3 Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 3 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ 3 ΜΟΥΣ.ΣΧΟΛΗ

4 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 4 ΠΑΓΝΗ 4 SMED

5 Γ.Ν ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 5 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΕΠΙΜ 5 ΟΠΤΙΚΟΙ

6 Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 6 ΔΙΚ .ΣΥΛ. ΡΑΔΑΜΑ 6 ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ

7 Ε.Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 7 CGP 7 ΕΥΦΑΗ

8 Π.Σ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ 8 CRETAPHΟN 8 ΠΑΛ.ΧΑΟΧ

9 ΠΟΑ ΜΕΛΗ 9 ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ 9 ΥΠΑ

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ απαρτίζεται από 14ομάδες /2 όμιλοι των 7ομάδων

 

 

Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΟΜΙΛΟΣ

1ENVERSE ΣΥΜΒ.ΑΝΑΠΤΥΞ 1 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ

2 ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗ 2 A.M.T.ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

3 OFF ROAD CLUB 3 CRETA GAS

4 ΤΕΕ.ΤΑΚ 4 ΣΚΟΥΡΑΣ

5 ART CAR RENTALS 5 Π.Σ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟ

6 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 6 ICTS HELLAS

7 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 7 Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 05 -10 /ΜΑΡΤΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 5/3 17:00 Β Γ ΠΥΡΟΣΒΕΣ/ΣΕΑΠ ΥΠΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 5/3 18:30 Α Α ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 5/3 20:15 Α Α ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ.

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 5/3 21:45 A Β ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 5/3 19:00 A Α ΘΗΣΕΑΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 5/3 20:30 A Β ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 5/3 22:00 A Β ΑΛΑΓΝΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

 

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 6/3 20:00 Α Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΕΛΜΕ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 6/3 21:30 Α Α ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ COSMOS SPORT

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 6/3 21:00 Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ SMED

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 6/3 22:30 Β Β ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ CGP

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 7/3 20:00 Β Β OIKONOMIKO CRETAPHON

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 7/3 21:30 Β Β ΠΑΓΝΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 8/3 20:00 Β Γ ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 8/3 21:30 Β Β ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ INTERNUS

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/3 20:00 Γ Β ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ ICTS HELLAS

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/3 21:30 Β Α ΟΤΕ ΙΤΕ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 9/3 21:00 Β Γ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 9/3 22:30 Β Α ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΠΟΑ ΜΕΛΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/3 10:30 Γ Β ΣΚΟΥΡΑΣ Π.Σ. ΓΟΥΒΕΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/3 12:00 Β Α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/3 11:00 Γ Β ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/3 12:30 Β Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ