listen live
ακούτε τώρα: 20:00-22:00

Θύρα 8 - (Μανώλης Σαρρής)

listen live
ακούτε τώρα: 20:00-22:00

Θύρα 8 - (Μανώλης Σαρρής)

ακολουθεί: 00:00 - 07:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

e-radio logo

Τσακαλογιάννης και Μαρινάκης οι διαιτητές στο ΒΑΚ

Οι Τσακαλογιάννης και Μαρινάκης θα είναι οι δύο διαιτητές της αναμέτρησης του ΟΦΗ κόντρα στον Κρόνο Αγίου Δημητρίου στο ΒΑΚ την Κυριακή (4/3, 17:00).

Στην Πετρούπολη, η ΕΟΚ όρισε τους  Μακρόπουλο και Ασλανίδη. Όσον αφορά τον 1ο όμιλο της Γ εθνικής, ο Μαραγκάκης θα βρεθεί στο κλειστό του Β’ Ιλίου για το παιχνίδι «Ένωση Ιλίου-ΕΑ Πατρών», ενώ οι Αλεξάνδρα και Έλενα Καρανικόλα θα σφυρίξου το παιχνίδι στην Αχαΐα ανάμεσα στην ομώνυμη ομάδα και τον Απόλλων Σμύρνης στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής της Γ Εθνικής.

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 18ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

 

1ος Όμιλος

 

Κυριακή 4 Μαρτίου

Π. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Οίαξ Ναυπλίου Σκαλτσής-Αργυρούδης (Κωστής)

Μελισσίων 17:00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Ορφανός Ιορδ.-Καλαϊτζάκης (Δημητριάδης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17:00 Ένωση Ιλίου-ΕΑ Πατρών Μαραγκάκης-Μυλωνάς (Παπαδόπουλος Στ.)

ΚΓ Λεχαίου 17:00 ΑΣ Ολυμπιάδα Λεχ.-Κεραυνός Αιγίου Λεκατσάς-Πατσατζόπουλος (Ελένης)

Κ. Αχαΐας 17:00 ΑΟ Αχαγιά 82-Απόλλων Σμύρνης Καρανικόλα Αλ.-Καρανικόλα Ελ. (Πίγκας)

Κοντόπευκου 17:00 ΚΑΠ-ΑΟ Καλαμάτα 1980 Ντάνος-Μαρίγλη (Φαλούκας)

Ακράτα 17:00 ΑΟ Ακράτα-ΑΟ Γλαύκος Αναστασίου-Ουσταμπασίδης (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος 

Χαλκιοπούλειο 17:00 Έσπερος Λαμίας-ΠΟΚ Έσπερος Καρακώστας-Παζόλης (Βαρνάς)

Πετρούπολης 17:00 Άρης Πετρούπολης-ΑΟΚ Χανιά Μακρόπουλος-Ασλανίδης (Παππάς)

Χαλκ. Αναστασιάδη 15:00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Κοτσίρης-Τηγάνης (Κάλφα)

Κοκκινιάς 17:00 Νίκη Αμαρουσίου-ΑΕ Πεντέλης Μαραμής-Αντωνιάδης (Δραμεσιώτης)

Βαρδινογιάννειο 17:00 ΟΦΗ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Τσακαλογιάννης-Μαρινάκης (Ευαγγελινός)

Σχηματαρίου 17:00 Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Νίκαιας Γεράνιος-Λάμπος (Δεσάρτης)

3ος Όμιλος

 

ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 ΑΟΚ Βέροιας-Νικόπολη Πρέβεζας Σιταρίδης-Αγραφιώτης Γρ. (Καλοτσής)

ΔΑΚ Πτολεμαΐδας 17:00 ΑΠΣ Πτολεμαΐδας-Φαίακας Κέρκυρας Παπαδόπουλος Χ.-Βασιλόπουλος (Μπαταούλα)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας Θεοδώρου-Γαζέτας (Χαραλάμπης)

ΔΑΚ Αγρινίου 14:30 ΓΕ Αγρινίου-Νίκη Βόλου Λαμπίρης-Μπακετέα (Μπέστιας)

Πολυκάστρου Κιλκίς 17:00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Ίκαροι Τρικάλων Σελεβός-Κουκουλεκίδης (Ελευθεριάδης)

ΔΑΚ Πειραιά 17:00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02-Πρωτέας Γρεβενών Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Δέλλας)

4ος Όμιλος 

Ν. Σκοπού Σερρών 18:00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Κένταυρος Καλλικράτειας Ζαχαριάδης-Λάλα (Γιαβρής)

Μαντουλίδης 18:00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-ΧΑΝΘ Λουλουδιάδης-Πράτος (Λαδένης)

ΔΑΚ Ευόσμου 18:00 Αίας Ευόσμου-Αστέρας Σίνδου Πετανίδου-Δέλλας (Σακελλαρίου)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΑΕ Κομοτηνής-ΑΟ Πολύγυρου Μπακάλης-Γιαννούλης Α. (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ελευθερούπολης 18:00 ΓΣ Ελευθερούπολης-ΑΣ Μακεδονικός Παπαδόπουλος Θ.-Ελευθεριάδης (Μπρίγκος)

ΜΕΝΤ 17:00 ΜΕΝΤ-ΓΑΣ Κομοτηνή Παργιανόπουλος-Λελούδας (Παραλυκίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18:00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΣ Ευκαρπίας Φουτζήλας-Γρεκός (Τζιοπάνος)