listen live
ακούτε τώρα: 18.00-20.00

ΑΝΤί (Σπύρος Αλεξάκης)

listen live
ακούτε τώρα: 18.00-20.00

ΑΝΤί (Σπύρος Αλεξάκης)

ακολουθεί: 20:00-22:00

Θύρα 8 - (Μανώλης Σαρρής)

e-radio logo

Οι «σφυρίχτρες» στα ματς των Κρητικών ομάδων

Εντός παίζει το «Ηράκλειο», εκτός έδρας το Ρέθυμνο, ο ΟΦΗ και ο ΑΟΚ Χανιά.

Α1

 13ηαγωνιστική:

Σάββατο 20 Ιανουαρίου

Νεάπολης 16.30 ΓΛ Φάρος-ΠΑΟΚ Ψαριανός-Παναγιώτου-Βαρδάλος (Σταμάτης Γ.)

Ν. Σμύρνης 16.30 Πανιώνιος-Ρέθυμνο Μάνος-Μαγκλογιάννης-Τσούνας (Τεφτίκης)

Τ. Καμπούρης 16.30 Κύμη-ΑΕΚ Καρακατσούνης-Διαμαντής-Μαλαμάς (Σταμάτης Φ.)

Αλεξάνδρειο 16.30 Άρης-Κολοσσός Ρ. Αναστόπουλος Π.-Συμεωνίδης-Σκούτας (Μήτσιου)

Τρικάλων 18.30 Τρίκαλα-Κόροιβος Πηλοϊδης-Ανδρικόπουλος-Μπίκας (Γκαρτζονίκας)

 

Κυριακή 21 Ιανουαρίου

Τόφαλος 17.00 Προμηθέας Π.-Ολυμπιακός Πουρσανίδης Γ.-Μπήτης-Πιτσίλκας (Πίγκας)

Δευτέρα 22 Ιανουαρίου

ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός-Λαύριο Σώμος-Τσώνος-Τζιοπάνος (Κορασίδης)

 

Β ΕΘΝΙΚΗ

14η αγωνιστική

Κυριακή 21 Ιανουαρίου

1ος Όμιλος

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Ιπποκράτης Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλ. (Μπουρνάς)

Δ. Βικέλας 16.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πανελευσινιακός Αναστασίου-Τεφτίκης Σ. (Παλάτος)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Μαγκουνής-Αργυρούδης (Βιδάλης)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Ιωνικός Ν. Κωνσταντινίδου-Καμήτσος (Μαυρατζάς)

Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Δάφνη Δ. Μηλαπίδης-Ραχιώτης (Ορφανός)

«Δύο Αοράκια» 17.00 Ηράκλειο-Τρίτων Ρίζος-Τσιμπούρης (Ναλετάκης Ι.)

Μάνδρας 17.00 ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος-Κορωπί Καλογερόπουλος Φ.-Λύρας (Ζώης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Διαγόρας Δρυοπιδέων Τσαχάκης-Ορφανός Εμμ. (Πετράκης Μ.)

 

Γ ΕΘΝΙΚΉ – 2ος Όμιλος

13η αγωνιστική

Σάββατο 20 Ιανουαρίου

«Χαλκιοπούλειο» 19.30 Έσπερος Λαμίας-ΟΦΗ Παργιανόπουλος-Δολγύρας (Μόρφης Στ.)

 

Κυριακή 21 Ιανουαρίου

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-ΑΟΚ Χανιά Μαρίγλη-Μπακετέα (Ντάβαρης)

Νίκαιας 15.00 Άρης Νίκαιας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Φάκαρος-Καρανικόλα Ελ. (Δραμεσιώτης)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Πεντέλη Λογοθέτης-Μαρινάκης (Χριστοδούλου Γ.)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Κουτσοδήμος-Μαγκαφάς (Κάλφα)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Νίκη Αμαρουσίου Σκαλτσής-Καλογριάς (Κουλούρης)