listen live
ακούτε τώρα: 00:00 - 07:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00 - 07:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 07:00-13:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

e-radio logo

Το πρόγραμμα της Γ εθνικής

Στις 15 Οκτωβρίου θα γίνει το τζάμπολ στο πρωτάθλημα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου ομίλου στην Γ εθνική: 

1η Αγωνιστική – 15/10/2017
Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΟΦΗ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

2η Αγωνιστική – 22/10/2017
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

3η Αγωνιστική – 29/10/2017
Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΟΦΗ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 5/11/2017
Ρεπό: ΟΦΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική – 12/11/2017
Ρεπό: ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΟΦΗ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 19/11/2017
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΟΦΗ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

7η Αγωνιστική – 26/11/2017
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΟΦΗ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 3/12/2017
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΦΗ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 10/12/2017
Ρεπό: ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΦΗ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική – 17/12/2017
Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΦΗ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 7/1/2018
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΟΦΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

12η Αγωνιστική – 14/1/2018
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΟΦΗ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

13η Αγωνιστική – 21/1/2018
Ρεπό: ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΟΦΗ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 28/1/2018
Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΦΗ

15η Αγωνιστική – 4/2/2018
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦΗ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

16η Αγωνιστική – 11/2/2018
Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΦΗ

17η Αγωνιστική – 25/2/2018
Ρεπό: ΟΦΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

18η Αγωνιστική – 4/3/2018
Ρεπό: ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΦΗ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

19η Αγωνιστική – 11/3/2018
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

20η Αγωνιστική – 18/3/2018
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΦΗ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

21η Αγωνιστική – 1/4/2018
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΟΦΗ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

22η Αγωνιστική – 22/4/2018
Ρεπό: ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΟΦΗ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

23η Αγωνιστική – 29/4/2018
Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΦΗ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

24η Αγωνιστική – 6/5/2018
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΦΗ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

25η Αγωνιστική – 13/5/2018
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΟΦΗ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

26η Αγωνιστική – 20/5/2018
Ρεπό: ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΟΦΗ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ