listen live
ακούτε τώρα: 00:00 - 07:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

listen live
ακούτε τώρα: 00:00 - 07:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

ακολουθεί: 07:00-13:00

Athletic Music - (Athletic Radio 104,2)

e-radio logo

Στις 8/10 ξεκινάει η Β Εθνική μπάσκετ

Στην πρεμιέρα το «Ηράκλειο» θα υποδεχθεί τον Διαγόρα Δρυοπιδέων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Β εθνικής:

1η Αγωνιστική – 8/10/2017

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

2η Αγωνιστική – 15/10/2017

ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

3η Αγωνιστική – 22/10/2017

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

4η Αγωνιστική – 29/10/2017

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

5η Αγωνιστική – 5/11/2017

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 12/11/2017

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

7η Αγωνιστική – 19/11/2017

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

8η Αγωνιστική – 26/11/2017

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 3/12/2017

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

10η Αγωνιστική – 10/12/2017

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

11η Αγωνιστική – 17/12/2017

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

12η Αγωνιστική – 7/1/2018

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 14/1/2018

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

14η Αγωνιστική – 21/1/2018

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

15η Αγωνιστική – 28/1/201
8

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

16η Αγωνιστική – 4/2/2018

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

17η Αγωνιστική – 11/2/2018

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

18η Αγωνιστική – 17/2/2018

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

19η Αγωνιστική – 25/2/2018

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

20η Αγωνιστική – 4/3/2018

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

21η Αγωνιστική – 11/3/2018

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

22η Αγωνιστική – 18/3/2018

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

23η Αγωνιστική – 24/3/2018

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

24η Αγωνιστική – 1/4/2018

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

25η Αγωνιστική – 15/4/2018

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 22/4/2018

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

27η Αγωνιστική – 29/4/2018

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ

28η Αγωνιστική – 6/5/2018

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

29η Αγωνιστική – 13/5/2018

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

30η Αγωνιστική – 20/5/2018

ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ