listen live
ακούτε τώρα:

listen live
ακούτε τώρα:

ακολουθεί:

e-radio logo

Το πρόγραμμα στα… παρκέ της ΕΚΑΣΚ

Το τριήμερο από 3 έως 5 Δεκεμβρίου.

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚ, ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων της, που βρίσκεται σε πλήρη αγωνιστική δράση, για το τριήμερο  από 03 έως 05 Δεκεμβρίου του 2016.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3-5/12/2016

 

03/12/16  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

 

03/12/16 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

19:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

 

03/12/16  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

17:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

 

03/12/16  ΑΡΧΑΝΩΝ

14:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ  ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

03/12/16  Β.Α.Κ.

14:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

 

03/12/16  ΚΛΑΔΙΣΟΥ

18:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

 

03/12/16  ΚΛΑΔΙΣΟΥ

16:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ  Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

03/12/16  ΛΙΝΤΟ

13:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

 

03/12/16   ΡΕΘΥΜΝΟΥ

19:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

 

03/12/16  ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

17:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

 

03/12/16  ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

04/12/16   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

 

04/12/16  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

16:30  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

04/12/16 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

14:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.  ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

 

04/12/16  Β.Α.Κ.

20:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

 

04/12/16 ΚΛΑΔΙΣΟΥ

15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

04/12/16  ΚΛΑΔΙΣΟΥ

13:30  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

 

04/12/16  ΚΛΑΔΙΣΟΥ

11:30  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΟ ΚΥΔΩΝ  ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

04/12/16  ΛΙΝΤΟ

19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣΚΗΣΗ  ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

04/12/16 ΛΙΝΤΟ

10:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

04/12/16 ΜΟΙΡΩΝ

17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ  ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

 

04/12/16  ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

 

04/12/16  ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

04/12/16  ΣΗΤΕΙΑΣ

14:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

 

04/12/16  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

17:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ  ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

 

04/12/16 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ  ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

 

05/12/16  ΚΛΑΔΙΣΟΥ

19:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

AOK XANIA  ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ